on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.05.2020, 10:16

Май - 2020

Май Ночь нас одарила первым теплым ливнем, Он унес последний холод с мраком зимним, Вся земля покрылась пестрыми коврами, Бархатной травою, яркими цветами. Белая береза распахнула почки: Не стоять же голой в майские денечки! Босиком помчались мы под ветром мая. Растянись на солнце, грейся, загорая! Муса Джалиль

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

02.06.2020, 09:56

Знайомство з херсонським туризмом

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Усе для гостей Херсонщини

Усе для гостей Херсонщини

Визначення перспективних напрямів розвитку ринку туристичних послуг відбулося під час засідання круглого столу на тему «Шляхи створення конкурентоспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього та в'їзного туризму на Херсонщині», який відбувся в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара.
- Минулого туристичного сезону Херсонщину відвідали майже 2,5 мільйона відпочиваючих та туристів. Левова частка з них побувала на чорноморському та азовському узбережжях. Це ті найбільш розкручені й розрекламовані 200 кілометрів найбільших у Європі піщаних пляжів, популярність яких щороку зростає, - повідомив заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Шкарупа. - Близько 500 тисяч дітей відпочили торік у наших 49 дитячих оздоровчих закладах, сімейних пансіонатах, міні-готелях... До речі, в області офіційно зареєстровано 253 пансіонати і бази відпочинку, більше 400 приватних міні-пансіонатів. І це лише на південній частині узбережжя. Крім того, сім років тому ми почали розвивати сільський зелений туризм. З кожним роком він знаходить все більше прихильників. Великим резервом індустрії відпочинку в області є чудові пам'ятки історії, культури, археології, які можуть зацікавити не тільки вітчизняних, але й іноземних туристів.

На засідання круглого столу були запрошені представники райдержадміністрацій та міськвиконкомів, туроператори, керівники інноваційних проектів у галузі туризму, працівники управління туризму та курортів облдержадміністрації. Серед присутніх - міський голова Голої Пристані Анатолій Негра, керівник проекту «Зелені хутори Таврії» Олександр Долинко, голова громадського об'єднання «Агентство регіонального розвитку» з Нової Каховки Павло Ярмій, завідувач інтернет-центру обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гончара Оксана Золотухіна, головний редактор регіонального інформаційного порталу «АртКавун» Микола Кошелюк, директор екогіарку «Всього - свого» Наталя Шейкота інші.

Учасники круглого столу обговорили широке коло питань щодо рекламно-інформаційного забезпечення привабливого туристичного іміджу Херсонщини, співпраці організаторів туристичного бізнесу та місцевої влади в рамках розвитку державно-приватного партнерства, створення конкурентоспроможного туристичного продукту. Також відбулися презентації цікавих інноваційних проектів. Як узагальнив усе почуте й побачене директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Андрій Яцен-ко, Херсонщина повинна орієнтуватися на дитячий, молодіжний та сімейний туризм. Для цього у нас є все необхідне.
Хочеться вірити, що подібні зустрічі зроблять перебування гостей на Херсонщині ще цікавішим, комфортнішим, а значить, незабутнім.

Анатолій Яїцький
«Новий день».- №17 (5116).- 24.04.2014.- стр.22

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.