on-line с 20.02.06

Арт-блог

04.06.2018, 09:37

Июнь-2018

О, как прекрасно это время года! Начало лета, сладкая черешня, И под дождем ожившая природа, И соловья заливистая песня, И маков пламенеющее поле, И яркие июньские рассветы, И ты, как прежде, счастлив и спокоен, И хочется сказать: "Ну, здравствуй, лето!" О.Назаренко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Новости региона

18.06.2018, 13:43

На День молоді відбудеться перший у Херсоні "Шафа!фест"

15.06.2018, 13:56

Сегодня на Херсонщине стартовал фестиваль туристической журналистики

По информации пресс-службы ХОГА, географическое размещение фестиваля весьма ...
14.06.2018, 11:48

У Херсоні відкрилася виставка майстрів малюнку

> Новости региона > В Лазурному відкрився благодійний табір СУМ “Дерево життя”
Все новости

08.08.2017 13:51

В Лазурному відкрився благодійний табір СУМ “Дерево життя”

На Херсонщині, у селищі Лазурне, розпочав роботу благодійний табір «Дерево життя» для дітей українських військових, дітей-переселенців з  Донбасу та тих, які проживають у прифронтовій зоні.

  

Загалом до участі в ньому залучено 114 хлопців та дівчат з Львівської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Луганської, Донецької областей.

Ініціатором проведення доброчинної акції, в рамках проекту Мiнiстерства молоді та спорту України "Столітній шлях”,  є Світова Управа Спілки Української Молоді, осередки якої діють в 10 країнах світу.

За сприяння сумівців такий табір відбувається вже третій рік поспіль.

Про його популярність свідчить той факт, що 40% цьогорічних таборовиків, вже брали участь у цьому благодійному проекті у 2015 та 2016 роках.

Впродовж двох тижнів діти матимуть нагоду відпочивати та оздоровлюватися, покупатися в морі та засмагнути, позайматися спортом, долучатися до різноманітних майстер-класів, конкурсів, вікторин, теренових ігор, краще познайомитися між собою, знайти нових друзів та набути нових вражень.

 

Важливим елементом таборової програми є її виховний компонент – для Юнацтва підготовані гутірки з історії України, суспільствознавства та культурології, дискусії щодо актуальних питань сьогодення.

 

 

Для праці в таборі задіяні 42 виховники та інструктори, серед яких є й вимушено переселені особи, учасники АТО, а також сумівці з Америки, Канади й Великої Британії.

 

Особливим і бажаним гостем «Дерева життя» стали учасники благодійної ініціативи «Друг Героя»  – собаки-каністерапевти, які допомагають лікувати невидимі рани, спричинені війною.

Духовну опіку над молоддю здійснюють досвідчені священики та представники чернечих згромаджень. Молитвою, наукою, порадою та добрим словом вони зцілюють зболілі серця, допомагають знайти відповіді на особисті запитання, відчути Божу ласку і Божу любов.

Проводячи такий благодійний табір Спілка Української Молоді прагне підтримати родини українських бійців, а також тих, хто постраждав від бойових дій на сході України.

 

З учасниками та командою зустрівся Голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

«Віримо, що ви зростатимете гідними синами і доньками нашої Вітчизни та примножуватимете своїми знаннями й працею добру славу Батьківщини. Зичимо вдалого таборування та щасливого повернення додому! Великого бажаймо і своїми справами творімо велике!»,–  сказав він у своєму виступі.

До речі, це не єдиний захід СУМ, орієнтований на дітей захисників Вітчизни – у 2016 році сини і доньки військових мали нагоду таборувати разом із сумівцями Бельгії, а у 2016 – 2017 роках – із сумівцями Франції та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великій Британії.

Ще однією ланкою у цьому ланцюжку є міжнародна акція «Теплом зігріємо серця», організована Спілкою Українською Молоді. Завдяки їй у 2014 – 2016 роках понад 4000 дітей українських бійців та дітей, які, через  бойові дії на Донбасі, опинилися в складних  життєвих  обставинах, отримали різдвяні подарунки від їхніх ровесників – членів СУМ.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.