on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.02.2018, 09:19

Февраль-2018

Свежей и светлой прохладой Веет в лицо мне февраль. Новых желаний - не надо, Прошлого счастья - не жаль. Нежно-жемчужные дали Чуть орумянил закат. Как в саркофаге, печали В сладком бесстрастии спят. Нет, не укор, не предвестье - Эти святые часы! Тихо пришли в равновесье Зыбкого сердца весы. Миг между светом и тенью! День меж зимой и весной! Весь подчиняюсь движенью Песни, плывущей со мной. Валерий Брюсов

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Новости региона

15.02.2018, 09:14

Фестиваль «Лютий/Февраль» – знов у Херсоні

14.02.2018, 11:30

Студенты украсили парк «Херсонская крепость» монументальной живописью

  Теперь парк «Херсонская крепость» украшают монументальные ...
14.02.2018, 10:08

В Херсоне прошла акция «На работу на велосипеде»

  Десятки херсонцев приняли участие в акции «На работу на ...

> Новости региона > В Лазурному відкрився благодійний табір СУМ “Дерево життя”
Все новости

08.08.2017 13:51

В Лазурному відкрився благодійний табір СУМ “Дерево життя”

На Херсонщині, у селищі Лазурне, розпочав роботу благодійний табір «Дерево життя» для дітей українських військових, дітей-переселенців з  Донбасу та тих, які проживають у прифронтовій зоні.

  

Загалом до участі в ньому залучено 114 хлопців та дівчат з Львівської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Луганської, Донецької областей.

Ініціатором проведення доброчинної акції, в рамках проекту Мiнiстерства молоді та спорту України "Столітній шлях”,  є Світова Управа Спілки Української Молоді, осередки якої діють в 10 країнах світу.

За сприяння сумівців такий табір відбувається вже третій рік поспіль.

Про його популярність свідчить той факт, що 40% цьогорічних таборовиків, вже брали участь у цьому благодійному проекті у 2015 та 2016 роках.

Впродовж двох тижнів діти матимуть нагоду відпочивати та оздоровлюватися, покупатися в морі та засмагнути, позайматися спортом, долучатися до різноманітних майстер-класів, конкурсів, вікторин, теренових ігор, краще познайомитися між собою, знайти нових друзів та набути нових вражень.

 

Важливим елементом таборової програми є її виховний компонент – для Юнацтва підготовані гутірки з історії України, суспільствознавства та культурології, дискусії щодо актуальних питань сьогодення.

 

 

Для праці в таборі задіяні 42 виховники та інструктори, серед яких є й вимушено переселені особи, учасники АТО, а також сумівці з Америки, Канади й Великої Британії.

 

Особливим і бажаним гостем «Дерева життя» стали учасники благодійної ініціативи «Друг Героя»  – собаки-каністерапевти, які допомагають лікувати невидимі рани, спричинені війною.

Духовну опіку над молоддю здійснюють досвідчені священики та представники чернечих згромаджень. Молитвою, наукою, порадою та добрим словом вони зцілюють зболілі серця, допомагають знайти відповіді на особисті запитання, відчути Божу ласку і Божу любов.

Проводячи такий благодійний табір Спілка Української Молоді прагне підтримати родини українських бійців, а також тих, хто постраждав від бойових дій на сході України.

 

З учасниками та командою зустрівся Голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

«Віримо, що ви зростатимете гідними синами і доньками нашої Вітчизни та примножуватимете своїми знаннями й працею добру славу Батьківщини. Зичимо вдалого таборування та щасливого повернення додому! Великого бажаймо і своїми справами творімо велике!»,–  сказав він у своєму виступі.

До речі, це не єдиний захід СУМ, орієнтований на дітей захисників Вітчизни – у 2016 році сини і доньки військових мали нагоду таборувати разом із сумівцями Бельгії, а у 2016 – 2017 роках – із сумівцями Франції та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великій Британії.

Ще однією ланкою у цьому ланцюжку є міжнародна акція «Теплом зігріємо серця», організована Спілкою Українською Молоді. Завдяки їй у 2014 – 2016 роках понад 4000 дітей українських бійців та дітей, які, через  бойові дії на Донбасі, опинилися в складних  життєвих  обставинах, отримали різдвяні подарунки від їхніх ровесників – членів СУМ.

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.