on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новости региона

12.09.2019, 11:57

Як Херсон святкуватиме свій День народження

11.09.2019, 11:43

У ККЗ "Ювілейний" проходить показ фільму "Заборонений"

10.09.2019, 11:36

В Херсоні вібудеться фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ»

> Персоналии > Музыка > Керпатенко Юрий > Вічна краса класики

Вічна краса класики

Оркестр Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру 5 травня порадував глядачів програмою класичної музики “Нові зустрічі” за участю запрошених вокалістів.
Ще з давніх часів було відомо про користь музики для людини: так, у Древній Греції лікували за допомогою духових інструментів, а філософ Демокрит говорив про користь флейти. Нині ж дослідники довели, що найбільш корисними є класичні твори.

Створені за всіма правилами природної гармонії й пропущені через серце, вони набувають лікувальних властивостей, впливають на наше емоційне й чуттєве сприйняття і навіть позбавляють депресії. А ще позитивно впливають не лише на фізіологію людей, а й на їхні інтелектуальні здібності.
Тож “Нові зустрічі” не тільки зарядили слухачів позитивними емоціями, а й додали їм здоров'я, що дуже важливо саме нині, на зламі пір року – краще за будь-які вітаміни або ж ліки. Оркестр театру під керівництвом Юрія Керпатенка давно має власних шанувальників, які не пропускають жодної нової програми і завжди щирі у вияві емоцій. Нев'януча музична класика знову й знову зачаровувала усіх присутніх, переносячи у світ прекрасних і досконалих мелодій.

Цікаво і по-новому прозвучали відомі класичні твори у виконанні молодих вокалістів – випускників і студентів Одеської та Київської консерваторій, Херсонського музучилища, ХДУ, які подали заявки на прослуховування і претендують на роботу в нашому театрі.
За словами режисера-постановника програми Олега Натяжного, молоді запропонували випробувати себе на публіці, дати можливість нам оцінити їхні вокальні й сценічні дані безпосередньо на сцені.

Хоча питання працевлаштування передбачає ще цілий ряд особистісних якостей, зокрема уміння працювати в колективі і з оркестром. Сильні голоси, класична школа співу – саме таке поповнення є нині бажаним у музично-драматичному театрі. Публіка дуже тепло прийняла початківців, а дехто навіть отримав захоплене “Браво!”. Тож сподіватимемося, що саме ці вокалісти згодом поповнять трупу нашого театру і примножать його популярність. А невмируща краса класичної музики сприятиме їм у цьому.

Елена Пименова, Анна Павлюк
«Вгору».- №19 (450).- 12.05.2011.- стр.13

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.