on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Организации > Музыка > Херсонский областной дворец культуры > Дворцовые новости > «Від любові є тільки один засіб: любити ще більше»
Все новости

19.02.2019 11:07

«Від любові є тільки один засіб: любити ще більше»

Одного разу Директору обласного Палацу культури Івановій Світлані, спала на думку прекрасна ідея. А звідки беруться ІДЕЇ? Вона просто озирнулася навколо себе і зрозуміла, скільки в нашому Палаці гарних сімейних пар, і чому б їм не з’єднатися в один клуб.

І ось саме 15 лютого, це і відбулося, ми були згодні спорадою американського письменника, мислителя, натураліста, громадський діяча Генрі Торо:

«Від любові є тільки один засіб: любити ще більше».

Хто МИ?!!! Ми щасливі подружні пари, яким обласний Палац дав чудову можливість співати разом, а коли людина співає - тож вдома все ГАРАЗД!!!

Просто 15 лютого вперше в Херсоні відкрився клуб подружніх пар.

Якщо ви не чули, дуже шкода, ви проґавили неймовірні хвилини веселого спілкування та спогадів… Уявляєте на планеті ще є люди, які не знали історію вашого знайомства, і слухали, слухали і що неймовірно ЇМ це було цікаво…

Так, це емоції, а якщо по-суті, у нас є свій КЛУБ.

На першому засіданні ми вирішили зібратися маленьким колом друзів, потім пожалкували, бо нас багато.

Людські взаємини... Ціла гама вічно актуальних питань, нюансів, проблем, відкриттів... Цілий світ переживань, почуттів і внутрішніх переосмислень, стану душі, серця і розуму - ціле життя, дивовижне і дуже непросте. Пробуєш розбиратися, аналізувати, розкладати все по поличках – і тебе непокидає відчуття, що ці розгляди відводять тебе далеко-далеко від суті. Іноді навіть здається, що ти нарешті всезрозумів. Але розуму, як завжди, все зрозуміло, а душі і серцю як раніше чогось бракує...

Немає на цьому світі рентгена, який міг би просвітити твою душу і серце,як і немає рентгена, який міг би з точністю показати, що надушіі серці у інших людей, які потребують тебе  і яких потребуєш ти сам. Людські взаємовідносини пов'язані з множиною проблемрізної міри складності. Але будь-яка з них вирішується. І гіркота будь-яких розчарувань і самотності йде на другийплан, коли люди,  роблячи зусилля і кроки один назустріч одному, заслуговують, завойовують ще одно живу ітрепетну мить щастя бути разом, а потім ще одно і щеодно. З цих вистражданих митей щастя, з цих найсильніших ізворушливіших усвідомлень того, що ми разом, народжується істинне таїнство людських взаємовідносин.

Приходьте до нас на засідання нашого клубу, не важливо скільки років ви в шлюбі.  Важливо лише: що секрет довголіття дуже простий – «Їжте більше фруктів і менше - один одного».

«Давайте, умиватися  любов'ю частіше,

процедури немає краще і 

Солодше, чим одягнена в щастя любов…»

Доречі, хто ми? Ми -  учасники творчих колективів обласного Палацу культури та щасливі подружні пари:

Захарські Василь і Людмиларазом 33 роки;

Осавалюк Микола і Віраразом 42 роки;

Чулкова Ніна і Юрій разом 7 років;

Логвіновський Микола і Катеринаразом 47  років;

Пушкарь Ольга і Володимир разом 30  років;

Дехтяр Лідія і Юрій разом 44 роки.

Мандрівники в Вічності, вони подорожують по незліченних світах, рухаються по нескінченному ланцюжку життів і смертей, але, куди б не закидала їх зоряна доля, ті, хто колись був частиною Єдиної Душі, невпинно шукають один одного, щоб знову з'єднатися ...Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.