on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

> Новости региона > Відбулось засідання ІІІ сесії ХІ скликання Міського учнівського парламенту
Все новости

25.05.2017 15:53

Відбулось засідання ІІІ сесії ХІ скликання Міського учнівського парламенту

24  травня  у  великій залі  міської ради відбулось пленарне засідання ІІІ сесії ХІ  скликання Міського учнівського парламенту при управлінні освіти.

На сесії лідери заслухали  звіти про роботу ради Міського учнівського парламенту та  комісій  з питань культури і духовного розвитку, екології та здорового способу життя, зв’язків з громадськістю, захисту прав дитини, , комісії з питань освіти  і про роботу медіа-клубу «NaVi».

Найкращим визнано результати роботи комісій з питань екології,з питань захисту прав дітей та  ради парламенту. Відзначені досягнення  діяльності медіа клубу «NaVi»?, який уперший рік своєї роботи отримав визнання на п’ятій Міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» (м. Київ). Члени Міського учнівського парламенту прийняли три рішення та доручили звернутися до  депутатів з питань можливості підтримки проведення загальноміського конкурсу «Я люблю Херсон».

Учасники заходу заслухали інформацію про результати апробації впровадження проекту «Я люблю Херсон» про підготовку до оздоровлення в загонах «Лідери»  (оздоровчий табір ім. Голубця, м. Скадовськ). Голови комісій  звернулися до учасників заходу надати свої пропозиції стосовно  змісту відпочинку та навчання в загонах «Лідер» в онлайн-режимі.  Члени парламенту проінформували про проект нового плану роботи Міського учнівського парламенту на 2017-2018 навчальний рік та запропонували  шкільній громаді міста взяти участь у його обговорені.

Перед початком проведення  сесії учнівських лідерів  було проведено нагородження 39 найактивніших лідерів парламенту, переможців конкурсів трьох конкурсів , підсумки яких були підведені у травні. Серед них переможці щорічного конкурсу «Місцеве самоврядування очима учнівської молоді»,  переможців конкурсу  «Ерудит –молодша ліга»,  конкурсу «Я люблю Херсон». 

Відзначили нагородами  кращих гравців  футбольної команди «Майстер_С» (учні спеціалізованої школи №12) за І місце у відкритому турнірі Миколаївської обласної федерації з та за друге місце  у відкритому турнірі Дитячих юнацьки спортивних шкіл (Херсон). Члени парламенту мали  нагоду привітати  футбольну  команду школи № 47, яка стала Чемпіоном України з  футзалу та чемпіоном Херсонської  області з футболу.

Школярі висловили вдячністьміському голові Володимиру Миколаєнку за  можливість провести сесію дитячого парламенту на базі міської ради,депутату облради Юрію Рожкову та депутатці міської ради Ірині Ценкер, які упродовж навчального року підтримували різноманітні конкурси та акції Міського учнівського парламенту, а також депутату міської ради Руслану Рубану, який понад 10 років підтримує шкільну лігу КВН; управлінню освіти - за підтримку та розвиток лідерського руху, а співробітникамбібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки за співпрацю в реалізації діяльності медіаклубу.

Джерело інформаціїНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.