on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.06.2019, 09:22

июнь-2019

Червень Червоні барви і зелені, Де червень з фарбами ходив. І літо проситься у жмені – Рясною стиглістю садів. І ластовиння на обличчя, емов метелики, сіда. А літо далі, далі кличе, Де навіть стежка – золота… Володимир Верховень  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новости региона

25.06.2019, 15:31

В Херсоні відбудеться святкова «Мистецька толока»

19.06.2019, 09:41

Нічний кінофестиваль в центрі Херсона

10.06.2019, 14:37

«Травнева ніч» у червні

> Организации > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Коммунальное учреждение "Областной учебно-методический центр культуры и искусств" > Новости Центра > Відбувся обласний огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки» шкіл естетичного виховання м. Херсона та області
Все новости

16.04.2019 11:04

Відбувся обласний огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки» шкіл естетичного виховання м. Херсона та області

13 квітня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонське музичне училищ» ХОР м. Херсона відбувся обласний огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки»  шкіл естетичного виховання м. Херсона та області.

В заході взяли участь 23 хоровий колективи (768 учнів) з 16 шкіл естетичного виховання м. Херсона та області.

Вперше в огляд-конкурсі взяли участь зведені хорові колективи малокомплектних шкіл (до 100 учнів) області.

Конкурсантів привітав  Заслужений працівник культури України, один із засновників огляду-конкурсу Гребенюк В’ячеслав Дмитрович.

До складу журі увійшли фахівці вокального-хорового мистецтва Волгірєва Тетяна Іванівна, голова журі, члени журі: Гребенюк В’ячеслав Дмитрович, Галуненко Степан Павлович, секретар журі – Кузнєцова Ольга Миколаївна.

Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників заходу.
 

Лауреат Гран-Прі

1. Хор  старших класів «Консонанс»

Дитяча музична школа м. Олешки

Керівник Новічіхіна Олена Григорівна

Концертмейстер Романцова Катерина Михайлівна

2. Зразковий хор старших класів «Сонет»

Новокаховська дитяча музична школа

Керівник Бабенко Світлана Валеріївна

Концертмейстер Слабошпицька Лідія Петрівна

3. Зразковий хор старших класів «Пролісок»

Скадовська дитяча школа мистецтв 

Керівник  Мавріді Марія Костянтинівна

Концертмейстер  Кипяткова Вікторія Вікторівна
 

Лауреат І ступеня

1.Хор молодших класів

Школа мистецтв № 1 м. Херсона

Керівник  Шаповалова Ірина Анатоліївна

Концертмейстер  Шеховцова  Дар’я Володимирівна

2.Хор молодших класів

Дитяча школа мистецтв м. Гола пристань

Керівник Чупик Ірина Валентинівна

Концертмейстер Батюк Марина Михайлівна

3.Зведений хор «Юні голоси»

Новокаховська дитяча школа мистецтв, підрозділ 1, ц. Основа

Керівник Черняєва Олена Вікторівна

Концертмейстер  Полімерій Людмила Дмитрівна        

4. Хоровий клас «Сяйво»  

Олешківська дитяча музична школа

Керівник Андрущенко Лариса Іванівна

Концертмейстер Іванець Вікторія Владленівна  

5.Хор старших класів «Ровесник»

Новотроїцька дитяча музична школа

Керівник Палазнік Микола Олексійович

Концертмейстер Кулівець Людмила Леонідівна

6. Зразковий хор «Фантазія»

Бериславська дитяча музична школа

Керівник Богун Злата Юріївна

Концертмейстер Кобзєва Олена Володимирівна

7. Зразковий хор старших класів «ANIMA»

Дитяча музична школа № 1 м. Херсон

Керівник Кузнєцова Ольга Миколаївна

Концертмейстер Петренко Анна Олександрівна   
                

Лауреат ІІ ступеня

1.Хор молодших класів «Campanellе»

Дитяча музична школа № 1 м.Херсона

Керівник Пахомова Світлана Георгіївна

Концертмейстер Коструб Вікторія Анатоліївна

2. Хор молодших класів «Веселка»

Каланчацька школа естетичного виховання

Керівник Микитюк Анастасія Василівна

Концертмейстер Куликовська Ірина Степанівна

3.Хор молодших класів

Дитяча музична школа № 3 м. Херсон

Керівник Блакитна Анна Павлівна

Концертмейстер Плаксєєва Ірина Леонідівна

4. Зведений хор «Барвінок»

«Дитяча музична школа «Асканія-Нова»

Керівник Долгополова Світлана Миколаївна

Концертмейстер Огороднікова Тетяна Іванівна

5.Хор старших класів «Веселка»

Чаплинська дитяча музична школа

Керівник Скрічевська Єлизавета Олександрівна

Концертмейстер Гладушко Альона Валеріївна

Хормейстер Плешинець Ірина Анатоліївна

6. Хор старших класів «Зорепад»

Дитяча музична школа № 3 м. Херсон

Керівник Козян Ганна Романівна

Концертмейстер Романенко Ірина Костянтинівна
 

Лауреат ІІІ ступеня

1.Хор молодших класів «Краплина»

Олешківська дитяча музична школа

Керівник Щербина Ніна Леонідівна

Концертмейстер Романцова Катерина Михайлівна

2. Хор молодших класів «Домісолька»

Скадовська дитяча школа мистецтв

Керівник Бородін Владислав Вікторович

Концертмейстер Соценко Ольга Сергіївна                                 

3.Зведений хор

Таврійської дитячої музичної школи

Керівник Макаренко Оксана Вікторівна

Концертмейстер  Соловйова  Ольга Володимирівна

4. Хор старших класів

Генічеська мистецька школа

Керівник  Толчева Наталя Олександрівна

Концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович

5. Хор старших класів «Світанок»

Каланчацька школа естетичного виховання

Керівник Верещага Світлана Михайлівна

Концермейстер Куликовська Ірина Степанівна                     

6. Хор старших класів

Школа мистецтв № 1 м. Херсона

Керівник Березовська Лариса Георгіївна

Концертмейстер Кривошей Марина Володимирівна

7.Хоровий колектив старших класів

Дитяча музична школа № 4 м. Херсон

Керівник  Крюковська Інна Володимирівна

Концертмейстер Карпова Валентина Вікторівна          

Методист ОНМЦКіМ Л.П.Попова







Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.