on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

Все новости

11.04.2017 10:37

Відбувся звітний концерт Великоолександрівського району

«О, ТАВРІЄ, МІЙ МАТЕРИНСЬКИЙ КРАЮ,
З ТОБОЮ Я У ТВОРЧОСТІ ЗРОСТАЮ,
МІЙ КОРЕНЮ І ДЖЕРЕЛО МОЄ…»

8 квітня 2017 року відбувся звітний концерт Великоолександрівського району в рамках обласного огляду аматорського мистецтва «Барви Таврійського краю»

Урочисто, по-святковому зустріли гостей та глядачів у фойє Будинку культури народний ансамбль духових інструментів РБК (керівник О.Чехутський), неперевершений в своїх творчих задумках та професійності диксиленд «Магія звуку» РБК (керівник С.Шпаковський), цікавий по складу та звуковій манері ансамбль народних духових інструментів (керівники О.Струк та В.Рубан - викладачі Великоолександрівської ДМШ), професійний вокально-інструментальний ансамбль «Пасаж» РБК та соліст Віктор Мацак, який з особливою проникливістю виконав пісню С.Вакарчука «Мить».

Вразили своєю майстерністю гри, творчою наснагою та любов’ю до музичного мистецтва ще зовсім юні музиканти оркестру баяністів та акордеоністів Великоолександрвської ДМШ (керівник Станіслав Гасілов).

У фойє РБК розгорнулась масштабна виставка майстрів народного мистецтва, в якій взяли участь 104 майстра, 3 зразкових студії РБК та 3 образотворчі колективи ЦДЮТ із 25 клубних закладів із загальною кількістю 725 робіт. На виставці було представлено близько 150 ікон.

Новий напрям в мистецтві - стімпанк представив заслужений майстер народної творчості України, керівник зразкового театрального колективу «Студія Простір» Андрій Богун. Це переважно атрибути до вистави. В основі дизайну закладено поєднання вінтажності і футуристичності. Предмети виглядають старовинно, але при цьому, вони, немов напхані безліччю незрозумілих урбаністичних механізмів.

На виставці проходив майстер-клас з плетіння паперовою лозою, в’язання, розфарбовування писанок.

Під час виставки члени оглядової комісії взяли участь у інтерактивному дійстві - «складали присягу» салу, розмальовували заготовки яєць та заспівали пісню «Зеленеє жито, зелене».

У загальному дійстві взяли участь 32 різножанрових колективи із 16 клубних закладів, ДМШ та РБК, а це: 6 музичних колективів, 6 хорових, 7 вокальних ансамблів, 5 ансамблів народної пісні, 4 колективи малих вокальних форм, 1 театральний, 2 фольклорних, 2 хореографічних колективи, 2 солісти та 3 читці. Загальна кількість учасників – 362, із них 156 - діти.

Концертна частина заходу складалася з чотирьох тематично насичених, вдало вибудуваних блоків та яскравого, насиченого прологу.

І блок «Рідна Україно, земле колискова, обнімаю піснею тебе…»

ІІ блок «Таврійський край цвіте, іскриться і лине український спів»

ІІІ блок «Ми йдем за волю, всі разом. За те, щоб діти в спокої росли…»

ІV блок «І многая літа Вкраїнській родині, тож будьмо здорові, тож будьмо єдині».

Четвертий блок за своїм змістовним та драматургічним наповненням не зовсім відповідав своїй пафосній назві. Фінальні номери помітно понизили темпоритм та емоційне піднесення, яким був пронизаний увесь концерт. Не відбулося кульмінаційного зростання і від того видався невпевнений фінал.

Високопрофесійним був виступ народного хорового колективу Борозенського СБК (Г. Кузьміна), який своїм загальним хоровим строєм, динамікою та чистотою інтонування заклав фундамент усього звітного концерту.

На досить високому рівні прозвучав твір В.Другальова «Задивилась моя Україна» у виконанні народного хорового колективу «Ветеран» РБК (керівник заслужений працівник культури України Л.Сердюк).

Приємне враження справили два дитячі хорові колективи Великоолександрівської ДМШ (кер. І.Юхименко) та хор хлопчиків із 48 учасників с.Мала Олександрівка (кер. С.Гасілов)

Фольклорним колективам «Криничанка» Білокриницького СБК (кер. З.Бережна) та «Таврійська перлина» Твердомедівського СК (кер. В.Шварек) бракувало злагодженого звучання та виводу.

Незабутнім був виступ Світлани Коваленко та Сергія Кравченко, які органічно та яскраво представили уривок із опери «Запорожець за Дунаєм». Їх виступ був досконалим не тільки у вокальному виконавстві, а і в акторському втіленні цієї театралізованої картинки.

Оглядова комісія відмічає, що в районі не простежується розвиток хореографічного мистецтва. Лише зразковий колектив естрадно-спортивного танцю «Багра плюс» (керівники Т.Бужакта О.Крупень) не може з року в рік захищати на звітах хореографічне мистецтво району, на теренах якого працює 15 танцювальних колективів.

Загалом захід був яскравим, динамічним, масовим. Тричі протягом концерту змінювався задник сцени. Помітна ретельна робота режисерсько-постановчої групи по відбору учасників та їх сценічній підготовці.

Якісна звукова апаратура, підвісні мікрофони, які чітко виконували свою функцію та хороша робота звукооператора - це гарний додаток до різнобарвних колективів Великоолександрівщини.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.