on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.08.2020, 09:39

Август-2020

Август Август — астры, Август — звезды, Август — грозди Винограда и рябины Ржавой — август! Полновесным, благосклонным Яблоком своим имперским, Как дитя, играешь, август. Как ладонью, гладишь сердце Именем своим имперским: Август! — Сердце! Месяц поздних поцелуев, Поздних роз и молний поздних! Ливней звёздных — Август! — Месяц Ливней звёздных! Марина Цветаева

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

22.09.2020, 15:12

Гончарівка взяла участь у фінальній виставці проекту «Херсонський модернізм: назад в майбутнє»

21.09.2020, 13:38

Як Гекаті наснився ГогольDream, або Олена Афанасьєва про візуальну програму Dream ГогольFest

17.09.2020, 11:47

У Херсоні назвали номінантів «Мельпомени Таврії»

> Новости региона > Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below
Все новости

05.06.2020 11:12


Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовують свій традиційний літній захід -Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Як розвивати стійкі креативні проєкти? Як достукатись до нових аудиторій? Як обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого - познайомити вас із грантовими можливостями, а також заохотити бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися - це вивчення несподіваного.

Програма заходу:

1. Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників.

2. Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, «House of Europe», Вишеградський Фонд, Український інститут, Посольство США в Україні, «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міжнародний фонд «Відродження», Zagoriy Foundation та інші).

3. Консультації з представниками грантодавців.

4. Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури», Лот 2 Визнання ключових стейкхолдерів в сфері культури (громадянське суспільство, місцева влада, інші органи державної влади) як рушіїв локального розвитку.

Щодня протягом липня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву та змусити мислити поза рамками. Крім того, у вас буде можливість долучитися до закритої Facebook-групи для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії.

Щоб відвідати віртуальний ярмарок, необхідно зареєструватися до 26 червня включно за посиланням:

https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Технічні деталі доступу до заходу та платформи ярмарку, а також повну програму всі зареєстровані учасники отримають у червні 2020 року.

Додаткова інформація: Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні промотує програму на національному рівні, надає безкоштовні консультації та підтримку українським аплікантам на програму, організовує заходи в секторі культурних та креативних індустрій, сприяє промоції успішних проєктів програми та інше.

Контактна інформація:

creativeeurope.in.ua@gmail.com

https://creativeeurope.in.ua/

https://www.facebook.com/creativeeurope.in.ua/

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.