on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2020, 09:38

Июль_2020

Июль По дому бродит привиденье. Весь день шаги над головой. На чердаке мелькают тени. По дому бродит домовой. Везде болтается некстати, Мешается во все дела, В халате крадется к кровати, Срывает скатерть со стола. Ног у порога не обтерши, Вбегает в вихре сквозняка И с занавеской, как с танцоршей, Взвивается до потолка. Кто этот баловник-невежа И этот призрак и двойник? Да это наш жилец приезжий, Наш летний дачник-отпускник. На весь его недолгий роздых Мы целый дом ему сдаем. Июль с грозой, июльский воздух Снял комнаты у нас внаем. Июль, таскающий в одёже Пух одуванчиков, лопух, Июль, домой сквозь окна вхожий, Всё громко говорящий вслух. Степной нечесаный растрепа, Пропахший липой и травой, Ботвой и запахом укропа, Июльский воздух луговой. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

03.07.2020, 10:24

Роман херсонця спеціально відзначили на конкурсі “Коронація слова”

03.07.2020, 09:19

Гончарівка – на сторінках міжнародного туристичного путівника «Kherson&Region»

02.07.2020, 13:25

Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу 2020

> Новости региона > Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below
Все новости

05.06.2020 11:12


Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовують свій традиційний літній захід -Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Як розвивати стійкі креативні проєкти? Як достукатись до нових аудиторій? Як обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого - познайомити вас із грантовими можливостями, а також заохотити бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися - це вивчення несподіваного.

Програма заходу:

1. Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників.

2. Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, «House of Europe», Вишеградський Фонд, Український інститут, Посольство США в Україні, «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міжнародний фонд «Відродження», Zagoriy Foundation та інші).

3. Консультації з представниками грантодавців.

4. Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури», Лот 2 Визнання ключових стейкхолдерів в сфері культури (громадянське суспільство, місцева влада, інші органи державної влади) як рушіїв локального розвитку.

Щодня протягом липня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву та змусити мислити поза рамками. Крім того, у вас буде можливість долучитися до закритої Facebook-групи для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії.

Щоб відвідати віртуальний ярмарок, необхідно зареєструватися до 26 червня включно за посиланням:

https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Технічні деталі доступу до заходу та платформи ярмарку, а також повну програму всі зареєстровані учасники отримають у червні 2020 року.

Додаткова інформація: Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні промотує програму на національному рівні, надає безкоштовні консультації та підтримку українським аплікантам на програму, організовує заходи в секторі культурних та креативних індустрій, сприяє промоції успішних проєктів програми та інше.

Контактна інформація:

creativeeurope.in.ua@gmail.com

https://creativeeurope.in.ua/

https://www.facebook.com/creativeeurope.in.ua/

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.