on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.02.2018, 09:19

Февраль-2018

Свежей и светлой прохладой Веет в лицо мне февраль. Новых желаний - не надо, Прошлого счастья - не жаль. Нежно-жемчужные дали Чуть орумянил закат. Как в саркофаге, печали В сладком бесстрастии спят. Нет, не укор, не предвестье - Эти святые часы! Тихо пришли в равновесье Зыбкого сердца весы. Миг между светом и тенью! День меж зимой и весной! Весь подчиняюсь движенью Песни, плывущей со мной. Валерий Брюсов

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Новости региона

20.02.2018, 10:59

В Херсон приезжают братья Капрановы

На встречу с украинскими писателями, музыкантами и издателямибратьями ...
15.02.2018, 09:14

Фестиваль «Лютий/Февраль» – знов у Херсоні

14.02.2018, 11:30

Студенты украсили парк «Херсонская крепость» монументальной живописью

  Теперь парк «Херсонская крепость» украшают монументальные ...

> Темы > Театр > Из театральной истории Херсона > «Відсутність сцени - наша рана»

«Відсутність сцени - наша рана»

Переможці обласного конкурсу «Театральна весна Херсонщини» розповіли, як їх приймали у Бериславі і чого їм не вистачає у рідному місті.
«Відсутність великої сцени у нашому місті - це наші рана і біль. Свого часу БАМ будувався швидше, ніж відроджується наш палац культури. Ми так мріємо про свою сцену, що появу будь-якої можливості виступити на справжньому театральному майданчику з лаштунками, глядачами, декораціями, софітами сприймаємо з радістю. Як подарунок долі», - зізнається керівник зразкового художнього колективу, театрального гуртка «Усмішка» Новокаховського будинку дитячої творчості Ольга Ганжа.

«Усмішка» посіла перше місце в обласному конкурсі аматорських театральних колективів - одному з найстаріших в області - «Театральна весна Херсонщини», який традиційно пройшов у Бериславі. Цього року він був присвячений 70-річчю визволення області від нацистських загарбників, тому основний наголос був зроблений на висвітленні військової тематики. А всі три призові місця у конкурсі посіли колективи з Нової Каховки.
-  Для нас це взагалі був перший такий серйозний конкурс за межами міста, в якому ми взяли участь. Тож ми дуже задоволені результатом, третім місцем, - розповіла керівник студентського театру «Образ» Новокаховського приладобудівного технікуму Анжела Коваль.

- Ми приїжджали на «Театральну весну» вже вп'яте і з кожним роком помічали зміни на краще, які відбувалися у Бериславському районному будинку культури ім. Т. Шевченка. З кожним разом він стає більш охайним і красивим. А ми завжди з задоволенням їздимо у Берислав. Нас там дуже добре приймають, - додає Ольга Ганжа. - Цікавим був і сам конкурс. Ми з дітьми страшенно раді за колектив «Студія Простір» Великоолександрівського районного будинку культури і його керівника, майстра народної творчості Андрія Богуна, за їх гран-прі. Андрій - дуже талановитий режисер, у виставах якого велика увага приділяється пластиці, декораціям, режисурі. У нього багато чому можна навчитися.

Засновниками і організаторами «Театральної весни» є Херсонський обласний центр народної творчості, відділ культури Бериславської райдержадміністрації і місцевий будинок культури. Протягом двох конкурсних днів було представлено 12 театральних постановок, в яких взяли участь І30 акторів-аматорів (у тому числі 95 дітей) з Цюрупинського, Новотроїцького, Каланчацького, Великоолександрівського, Бериславського районів та Нової Каховки. До числа переможців конкурсу також увійшли народний драматичний театр Бериславського РБК, народний театр юного глядача і народний драматичний театр Новокаховського палацу культури.

Олег Батурін
«Новий день».- №22 (5121).- 29.05.2014.- стр.24

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.