on-line с 20.02.06

Арт-блог

08.11.2018, 09:05

Листопад-2018

Осінь зачекалась листопада. Він казав, що прийде зовсім скоро. А вона закохана і рада. Стала красивіша, ніж учора Там, на небі, синьо-синя гама. Вона стала просто красивіша. Серце осені – з багряними краями, І якась пожовкла й горда тиша. Осінь так чекала листопаду, Що здіймалась вітром і летіла. З неба листя золотаве мовчки пада. Але їй нема до того діла. Бо закохана і наша мила осінь Вже дощем не плаче і туманом З неба бачила, Що листопад її – в дорозі. Він спішить Бо зачекалася кохана… Марина Кузьменко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Новости региона

05.11.2018, 16:11

Археологи нашли казачьи люльки

Всем известно, что трубка с ароматным табачком была казачьей утехой. А ...
30.10.2018, 12:12

Усі сервіси міста в одному технічному рішенні!

30.10.2018, 11:26

На Херсонщині збирали матеріали для створення анімаційного кліпу на мелодію народної колискової

> Темы > Театр > Из театральной истории Херсона > «Відсутність сцени - наша рана»

«Відсутність сцени - наша рана»

Переможці обласного конкурсу «Театральна весна Херсонщини» розповіли, як їх приймали у Бериславі і чого їм не вистачає у рідному місті.
«Відсутність великої сцени у нашому місті - це наші рана і біль. Свого часу БАМ будувався швидше, ніж відроджується наш палац культури. Ми так мріємо про свою сцену, що появу будь-якої можливості виступити на справжньому театральному майданчику з лаштунками, глядачами, декораціями, софітами сприймаємо з радістю. Як подарунок долі», - зізнається керівник зразкового художнього колективу, театрального гуртка «Усмішка» Новокаховського будинку дитячої творчості Ольга Ганжа.

«Усмішка» посіла перше місце в обласному конкурсі аматорських театральних колективів - одному з найстаріших в області - «Театральна весна Херсонщини», який традиційно пройшов у Бериславі. Цього року він був присвячений 70-річчю визволення області від нацистських загарбників, тому основний наголос був зроблений на висвітленні військової тематики. А всі три призові місця у конкурсі посіли колективи з Нової Каховки.
-  Для нас це взагалі був перший такий серйозний конкурс за межами міста, в якому ми взяли участь. Тож ми дуже задоволені результатом, третім місцем, - розповіла керівник студентського театру «Образ» Новокаховського приладобудівного технікуму Анжела Коваль.

- Ми приїжджали на «Театральну весну» вже вп'яте і з кожним роком помічали зміни на краще, які відбувалися у Бериславському районному будинку культури ім. Т. Шевченка. З кожним разом він стає більш охайним і красивим. А ми завжди з задоволенням їздимо у Берислав. Нас там дуже добре приймають, - додає Ольга Ганжа. - Цікавим був і сам конкурс. Ми з дітьми страшенно раді за колектив «Студія Простір» Великоолександрівського районного будинку культури і його керівника, майстра народної творчості Андрія Богуна, за їх гран-прі. Андрій - дуже талановитий режисер, у виставах якого велика увага приділяється пластиці, декораціям, режисурі. У нього багато чому можна навчитися.

Засновниками і організаторами «Театральної весни» є Херсонський обласний центр народної творчості, відділ культури Бериславської райдержадміністрації і місцевий будинок культури. Протягом двох конкурсних днів було представлено 12 театральних постановок, в яких взяли участь І30 акторів-аматорів (у тому числі 95 дітей) з Цюрупинського, Новотроїцького, Каланчацького, Великоолександрівського, Бериславського районів та Нової Каховки. До числа переможців конкурсу також увійшли народний драматичний театр Бериславського РБК, народний театр юного глядача і народний драматичний театр Новокаховського палацу культури.

Олег Батурін
«Новий день».- №22 (5121).- 29.05.2014.- стр.24

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.