on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

14.01.2021, 12:16

"Три празники приходять у гості" – новий проєкт від Херсонського обласного центру народної творчості

14.01.2021, 11:47

Фестивалі у громадах Херсонщини: дозвілля та користь

14.01.2021, 10:25

Херсонцям пропонують взяти участь у Міжнародному дні музейних селфі

> Организации > КУЛЬТУРОЛОГИЯ > Коммунальное учреждение "Областной учебно-методический центр культуры и искусств" > Новости Центра > VII Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Таврійське розмаїття"
Все новости

03.04.2018 14:48

VII Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Таврійське розмаїття"

1 квітня 2018 року на базі ККЗ «Ювілейний» відбувся VІІ Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Таврійське розмаїття». 13 хореографічних колективів шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, Горностаївського селищного будинку культури представили конкурсну програму за темою «Популяризація героїв казок та мультиплікаційних фільмів засобами хореографічного мистецтва».

До складу журі увійшли фахівці хореографічного мистецтва Херсонщини:

Якуба Світлана Валентинівна – Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу, ансамблю танцю «Едельвейс» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, Близнюкова Ірина Костянтинівна – Відмінник освіти України, керівник народно-художнього ансамблю танцю «Веселі чобітки» Херсонського Палацу дитячої ьа юнацької творчості, Байкай Андрій Борисович – методист хореографічного жанру , керівник театру народно-сценічного танцю «Заграва» Горностаївського селищного будинку культури. 

Наші вітання лауреатам фестивалю-конкурсу:

Молодша вікова категорія

Лауреат І ступеня

Хореографічний колектив «RITMIX», Новокаховської школи мистецтв,

Керівник – Лілія Пономаренко

Лауреат ІІ ступеня

Театр танцю «DRIVE»,  Скадовської дитячої школи мистецтв.

Керівник –Валентина Хмара

Зразковий хореографічний колектив «Міріданс»,

Станіславської дитячої музичної школи,

Керівник – Анастасія Нефьодова

Диплом з відзнакою «За збереження класичної хореографії»

Дарія Кулинич

Хореографічний ансамбль «Стиль»

Школи мистецтв № 1 м. Херсона.

Керівник - Наталія Окуневська

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «ДИВЕРТИСМЕНТ»

Бериславської  дитячої музичної школи.

Керівник – Ірина Курпієва                                                                                                                        

Хореографічна картинка колективу «Надія»

Чорнобаївської дитячої музичної

Керівник – Раїса Шевчук

Хореографічний колектив «Забава»

Голопристанської дитячої школи мистецтв

Керівник- Ганна Марковець

Середня вікова категорія

Лауреат І ступеня

Ансамбль танцю «Первоцвіт»,

Новокаховської дитячої школи мистецтв.

Керівник   – Марина  Ющенко

Хореографічний колектив «Веселунчик»

Веселівської дитячої музичної школи

Бериславського району

Керівник -  Ольга Ільченко

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «Фортуна»

 Голопристанської дитячої школи мистецтв

Керівник -  Тетяна Тєлєнкова

Старша вікова категорія

Лауреат І ступеня

Зразковий хореографічний колектив  «Фієста»

Білозерської дитячої музичної школи

Керівник – Ірина Горєєва

Змішана вікова категорія

Лауреат І ступеня

Зразковий хореографічний колектив  «Фієста»

Білозерської дитячої музичної школи

Керівник – Ірина Горєєва

Лауреат ІІ ступеня

Хореографічний колектив «Бриз»

Дитячої музичної школи № 4м.Херсона

Керівник – Ольга Городова

Лауреат ІІІ ступеня

Хореографічний колектив «RITMIX»

Новокаховської школи мистецтв,

Керівник – Лілія Пономаренко

 







Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.