on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.01.2020, 09:07

Январь 2020

Сухое левантинское лицо, упрятанное оспинками в бачки, когда он ищет сигарету в пачке, на безымянном тусклое кольцо внезапно преломляет двести ватт, и мой хрусталик вспышки не выносит; я жмурюсь - и тогда он произносит, глотая дым при этом, "виноват". Январь в Крыму. На черноморский брег зима приходит как бы для забавы: не в состояньи удержаться снег на лезвиях и остриях атавы. Пустуют ресторации. Дымят ихтиозавры грязные на рейде, и прелых лавров слышен аромат. "Налить вам этой мерзости?" "Налейте". Итак - улыбка, сумерки, графин. Вдали буфетчик, стискивая руки, дает круги, как молодой дельфин вокруг хамсой заполненной фелюги. Квадрат окна. В горшках - желтофиоль. Снежинки, проносящиеся мимо... Остановись, мгновенье! Ты не столь прекрасно, сколько ты неповторимо. И.Бродский  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Новости региона

20.01.2020, 14:30

Будинок Поліни Райко може отримати статус пам’ятки культури місцевого значення

17.01.2020, 10:18

В херсонском музее покажут классику «украинского поэтического кино»

Фото с сайта Национального центра Александра Довженко. Кадр из фильма ...
23.12.2019, 14:59

Перша фотовиставка в новому просторі

> Новости региона > Визначено переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем"
Все новости

25.05.2017 09:29

Визначено переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем"

22 травня у кінотеатрі "Мультиплекс" відбувся показ фільмів учасників та нагородження переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем", а також урочиста церемонія його закриття.

У день відкриття кінофестивалю, 13 травня, всі учасники (херсонські команди та дистанційні учасники із інших міст України) отримали завдання створити фільм упродовж тижня, відповідно до ліги та отриманих під час жеребкування обов'язкових умов.  Для ліг«Junior» та«SemiPro» (режисери-початківці) такими умовами-жеребами були: жанр фільму, стоковий персонаж та ігровий предмет. А професіонали, ліга «Pro», мали стилізувати свій фільм під певну кінотечію, а також використати ігровий предмет та стоковий персонаж.

29 команд із 43 зареєстрованих встигли виконати завдання у рамках цьогорічного фестивалю "КіноДжем", з них 25 фільмів взяли участь у конкурсі, решта робіт були показані поза конкурсом.

По завершенню кінопоказу журі оголосило переможців "КіноДжему" у кожній із ліг.

Переможцем у лізі «Junior» (учасники  у віці до 16 років включно) стала херсонська команда«Пенетратори» з фільмом «Мудрий Король». Їх завданням було створити фільм у жанрі фантастика зі стоковим персонажем "мудрий король" та ігровим предметом - медаллю.  Переможці молодшої ліги отримали у нагороду штатив та диплом учасника.

У середній лізі - «SemiPro» - журі визначило переможцем команду "Janestation" (реж. Юля Лук'яненко) з фільмом "Здобути спокій" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж "матусин синок", ігровий предмет - соска). Приз за кращий фільм у середній лізі - екшн-камера.

Апереможець у лізі професіоналів - команда "Прочерк" (реж. Олена Афанасьєва) з фільмом "День варення" (фільм - стилізація під "Догму-95", стоковий персонаж - "корга", ігровий предмет - варення"). Переможці отримали два абонементи на Одеський кінофестиваль.

Шляхом голосування після кінопоказу було визначено також і переможця фестивалю "КіноДжем" за версією глядачів.Приз глядацьких симпатій отримав фільм "Гонка" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж - "спокусник", ігровий предмет - колесо) херсонської команди "Куропатки" (режисер і актор - Ваган Погосян). Переможця нагороджено екшн-камерою.

Крім того, ініціативна група "Перша херсонська кіношкола" - організатор фестивалю "КіноДжем"-  відзначила додатковими нагородами актора-рекордсмена (знявся у 6 фільмах упродовж  тижня) Вагага Погосяна та акторку Ксенію Рябенко (отримали у нагороду футболки з логотипом фестивалю і квитки на будь-який сеанс у кіно), а також команду "Central 8 Studio" із м. Полтава за фільм жахів "Sarracenia".

Усі фільми, створені та висунуті на конкурс у рамках цьогорічного "КіноДжему", доступні для перегляду онлайн. Від сьогодні для глядачів на youtube-каналі Першої Херсонської кіношколи - організатора фестивалю "КіноДжем" - відкрито онлайн-голосування за кращий фільм, яке триватиме до 30 травня. 

Джерело інформації







Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.