on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.08.2020, 09:39

Август-2020

Август Август — астры, Август — звезды, Август — грозди Винограда и рябины Ржавой — август! Полновесным, благосклонным Яблоком своим имперским, Как дитя, играешь, август. Как ладонью, гладишь сердце Именем своим имперским: Август! — Сердце! Месяц поздних поцелуев, Поздних роз и молний поздних! Ливней звёздных — Август! — Месяц Ливней звёздных! Марина Цветаева

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

06.08.2020, 13:55

Кінотеатр «Літній» в Новій Каховці буде працювати до 25 вересня

06.08.2020, 13:43

Tвopчi poбoти митця Xepcoнщини пpeдcтaвлeнi в XДУ

05.08.2020, 11:38

B Xepcoнe нa Дeнь мoлoдёжи выcтупят poк-музыкaнты

B Xepcoнe 8 aвгуcтa 2020 гoдa в paмкax Мeждунapoднoгo Дня ...
> Новости региона > Визначено переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем"
Все новости

25.05.2017 09:29

Визначено переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем"

22 травня у кінотеатрі "Мультиплекс" відбувся показ фільмів учасників та нагородження переможців Третього щорічного фестивалю "КіноДжем", а також урочиста церемонія його закриття.

У день відкриття кінофестивалю, 13 травня, всі учасники (херсонські команди та дистанційні учасники із інших міст України) отримали завдання створити фільм упродовж тижня, відповідно до ліги та отриманих під час жеребкування обов'язкових умов.  Для ліг«Junior» та«SemiPro» (режисери-початківці) такими умовами-жеребами були: жанр фільму, стоковий персонаж та ігровий предмет. А професіонали, ліга «Pro», мали стилізувати свій фільм під певну кінотечію, а також використати ігровий предмет та стоковий персонаж.

29 команд із 43 зареєстрованих встигли виконати завдання у рамках цьогорічного фестивалю "КіноДжем", з них 25 фільмів взяли участь у конкурсі, решта робіт були показані поза конкурсом.

По завершенню кінопоказу журі оголосило переможців "КіноДжему" у кожній із ліг.

Переможцем у лізі «Junior» (учасники  у віці до 16 років включно) стала херсонська команда«Пенетратори» з фільмом «Мудрий Король». Їх завданням було створити фільм у жанрі фантастика зі стоковим персонажем "мудрий король" та ігровим предметом - медаллю.  Переможці молодшої ліги отримали у нагороду штатив та диплом учасника.

У середній лізі - «SemiPro» - журі визначило переможцем команду "Janestation" (реж. Юля Лук'яненко) з фільмом "Здобути спокій" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж "матусин синок", ігровий предмет - соска). Приз за кращий фільм у середній лізі - екшн-камера.

Апереможець у лізі професіоналів - команда "Прочерк" (реж. Олена Афанасьєва) з фільмом "День варення" (фільм - стилізація під "Догму-95", стоковий персонаж - "корга", ігровий предмет - варення"). Переможці отримали два абонементи на Одеський кінофестиваль.

Шляхом голосування після кінопоказу було визначено також і переможця фестивалю "КіноДжем" за версією глядачів.Приз глядацьких симпатій отримав фільм "Гонка" (жанр - кінопритча, стоковий персонаж - "спокусник", ігровий предмет - колесо) херсонської команди "Куропатки" (режисер і актор - Ваган Погосян). Переможця нагороджено екшн-камерою.

Крім того, ініціативна група "Перша херсонська кіношкола" - організатор фестивалю "КіноДжем"-  відзначила додатковими нагородами актора-рекордсмена (знявся у 6 фільмах упродовж  тижня) Вагага Погосяна та акторку Ксенію Рябенко (отримали у нагороду футболки з логотипом фестивалю і квитки на будь-який сеанс у кіно), а також команду "Central 8 Studio" із м. Полтава за фільм жахів "Sarracenia".

Усі фільми, створені та висунуті на конкурс у рамках цьогорічного "КіноДжему", доступні для перегляду онлайн. Від сьогодні для глядачів на youtube-каналі Першої Херсонської кіношколи - організатора фестивалю "КіноДжем" - відкрито онлайн-голосування за кращий фільм, яке триватиме до 30 травня. 

Джерело інформаціїНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.