on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

Закохані в чудеса України

Ініціатор акції “7 чудес України” та “7 природних чудес України” Микола Томенко заявив на прес-конференції 27 лютого в Херсоні: “Криза не знімає з мене відповідальності, тому всі задекларовані Фондом “Справедлива Україна” проекти – будуть”.
Микола Томенко повідомив, що шукає серйозної підтримки спонсорів, аби достойно презентувати Україну на світовому конкурсі природних чудес.

Для участі в ньому зареєстровано майже 500 учасників, а завершиться конкурс лише у 2011 році. Як уже відомо читачам, наш біосферний заповідник Асканія-Нова посів перше місце в Україні й тепер представляє нашу державу на міжнародній арені.
Фонд Миколи Томенка “Справедлива Україна” за підтримки Мінкультури й туризму України та Державної служби курортів і туризму України видав фотоальбом “Україна, якою ми мандруємо. 7 природних чудес України”, який розповсюдив по іноземних посольствах.
7 липня завершиться інтернет-голосування, і дуже хочеться, щоб наша Асканія-Нова потрапила до 77 кращих об’єктів світу. Сьогодні заповідник на 30 місці серед 56 (у групі заповідників), а великою перемогою буде, якщо він потрапить до кращих 11-ти.

Для покращення інфраструктури заповідника необхідно 46 млн. 125 тис гривень. Призначення компанії соціальної підтримки – достойно презентувати наше “чудо” й залучити якомога більше туристів. До речі, незабаром на каналі ICTV з’явиться соціальна реклама Асканії- Нова.
А 22 квітня на території заповідника висадиться мистецький “десант” – це буде пленер за участю київських художників. Кошти від продажу картин, написаних в Асканії, підуть на її підтримку. “Не варто, – сказав Микола Томенко – розраховувати на державні кошти, адже їх вистачає лише на утримання персоналу заповідника. Ми розраховуємо на небайдужих людей і власні кошти. Та, за великим рахунком, максимальне наше завдання – показати Асканію-Нову передусім українцям”.

Серед інших проектів, презентованих Миколою Томенком у двох херсонських “вишах”, уже відомий читачеві диск “Кращі українські пісні”, а також перший диск із серії “Живі голоси України”. На ньому записані “живі” голоси українських поетів і письменників. Уявіть собі, запис 1906 року – Марко Кропивницький читає Шевчекове “Минають дні, минають ночі”. Власні твори читають П. Тичина, М. Рильський, М. Бажан, В.Симоненко, В. Сосюра, М. Вінграновський…
У планах Миколи Томенка – випустити DVD із відеозаписами українських класиків, уже знайдено 34-секундний запис Олександра Довженка.

Усі диски призначені для шкіл України, аби прихилити молодь до української класики. Почувши голос письменника або поета, побачивши його у русі, учень зможе відчути живу потужну енергетику митця. Але, на жаль, Міносвіти не підтримало цю ідею, і дисків “Живі голоси України” випущено лише 7 тисяч (при потребі 21 тисяча).
“Гоголь – у моєму списку “правильних” українських героїв, він створив красивий таємничий міф про українців, – говорить М. Томенко. – Моя книга “Український романтик Микола Гоголь” – саме про нього – українського романтика і російського реаліста. До 200-річчя із дня народження письменника у квітні розгортається кампанія соціальної реклами у семи містах України, пов’язаних із Миколою Васильовичем Гоголем.

Тетяна Крючкова
Вгору.- 12.03.2009

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.