on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини регіону

07.12.2023, 15:45

"Буде тобі, враже, так, як відьма скаже". Херсонський театр презентував нову моновиставу

  2 грудня 2023 року в арт хабі в укритті відбулась прем'єра ...
06.12.2023, 13:33

Окупанти викрали з Херсонського музею ліногравюру з Кобзарем

  У Херсонському художньому музеї ідентифікували ще один викрадений ...
06.12.2023, 13:14

Чумацька ікона на рибі. Виставка херсонської художниці в Одесі

  Четвертим містом, де оселилася виставка живопису Оксани Оснач ...

Закохані в чудеса України

Ініціатор акції “7 чудес України” та “7 природних чудес України” Микола Томенко заявив на прес-конференції 27 лютого в Херсоні: “Криза не знімає з мене відповідальності, тому всі задекларовані Фондом “Справедлива Україна” проекти – будуть”.
Микола Томенко повідомив, що шукає серйозної підтримки спонсорів, аби достойно презентувати Україну на світовому конкурсі природних чудес.

Для участі в ньому зареєстровано майже 500 учасників, а завершиться конкурс лише у 2011 році. Як уже відомо читачам, наш біосферний заповідник Асканія-Нова посів перше місце в Україні й тепер представляє нашу державу на міжнародній арені.
Фонд Миколи Томенка “Справедлива Україна” за підтримки Мінкультури й туризму України та Державної служби курортів і туризму України видав фотоальбом “Україна, якою ми мандруємо. 7 природних чудес України”, який розповсюдив по іноземних посольствах.
7 липня завершиться інтернет-голосування, і дуже хочеться, щоб наша Асканія-Нова потрапила до 77 кращих об’єктів світу. Сьогодні заповідник на 30 місці серед 56 (у групі заповідників), а великою перемогою буде, якщо він потрапить до кращих 11-ти.

Для покращення інфраструктури заповідника необхідно 46 млн. 125 тис гривень. Призначення компанії соціальної підтримки – достойно презентувати наше “чудо” й залучити якомога більше туристів. До речі, незабаром на каналі ICTV з’явиться соціальна реклама Асканії- Нова.
А 22 квітня на території заповідника висадиться мистецький “десант” – це буде пленер за участю київських художників. Кошти від продажу картин, написаних в Асканії, підуть на її підтримку. “Не варто, – сказав Микола Томенко – розраховувати на державні кошти, адже їх вистачає лише на утримання персоналу заповідника. Ми розраховуємо на небайдужих людей і власні кошти. Та, за великим рахунком, максимальне наше завдання – показати Асканію-Нову передусім українцям”.

Серед інших проектів, презентованих Миколою Томенком у двох херсонських “вишах”, уже відомий читачеві диск “Кращі українські пісні”, а також перший диск із серії “Живі голоси України”. На ньому записані “живі” голоси українських поетів і письменників. Уявіть собі, запис 1906 року – Марко Кропивницький читає Шевчекове “Минають дні, минають ночі”. Власні твори читають П. Тичина, М. Рильський, М. Бажан, В.Симоненко, В. Сосюра, М. Вінграновський…
У планах Миколи Томенка – випустити DVD із відеозаписами українських класиків, уже знайдено 34-секундний запис Олександра Довженка.

Усі диски призначені для шкіл України, аби прихилити молодь до української класики. Почувши голос письменника або поета, побачивши його у русі, учень зможе відчути живу потужну енергетику митця. Але, на жаль, Міносвіти не підтримало цю ідею, і дисків “Живі голоси України” випущено лише 7 тисяч (при потребі 21 тисяча).
“Гоголь – у моєму списку “правильних” українських героїв, він створив красивий таємничий міф про українців, – говорить М. Томенко. – Моя книга “Український романтик Микола Гоголь” – саме про нього – українського романтика і російського реаліста. До 200-річчя із дня народження письменника у квітні розгортається кампанія соціальної реклами у семи містах України, пов’язаних із Миколою Васильовичем Гоголем.

Тетяна Крючкова
Вгору.- 12.03.2009

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.