on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > Всі дороги ведуть до Херсона

Всі дороги ведуть до Херсона 

Нещодавно область відзначала День туризму, приймаючи в себе третій міжнародний фестиваль туристичних фільмів «Вітер мандрів». У приміщенні Херсонського лялькового театру проходив перший тур фестивалю, а його підсумки підбиватимуть через півроку в Києві. Показ фільмів на туристичну тематику проводився з метою розширення і подальшого розвитку міжнародних та культурних зв'язків, інформаційного обміну про туристичні подорожі, популяризації туристичних можливостей рекреаційних зон України.

Власне, наш край чи не перший у списку таких зон. «У вас дуже красиві місця, — говорить одна з організаторів фестивалю Ніна Богомол. — Але туристам ця область України невідома. Якщо людям середнього віку слово «Херсонщина» про щось говорить, то, скажімо, для молодих киян ваш край взагалі закритий...». Тому гостям — учасникам фестивалю — було навдивовижу, що морське узбережжя Херсонської області тягнеться на 254 кілометри, що в нас найтепліше в Європі Азовське море і найбільші Нижньодніпровські плавні, що термальні води та грязі Сиваша мають цілющі властивості.

А на конкурсну програму херсонці запропонували чотири фільми та дві телепередачі, в яких йдеться про острови Джарилгач та Білогрудів, мальовничі місця Таврії, а також про проблеми розвитку туризму в області.

«Два роки тому про Херсонщину говорили як про білу пляму на туристичній карті України, - розповідає начальник управління з питань молоді, спорту та туризму облдержадміністрації Сергій Шкарупа. - Сусіди-одесити взагалі дивувалися, коли «раптом» дізнавалися, що у нас є Азовське море. Це дуже зачіпало. Треба було будь-що виправити ситуацію. Разом із херсонськими туристичними підприємствами ми напружено працюємо. Місяць тому випустили довідник-карту «Херсонщина туристична» (востаннє щось подібне видавалося 11 років тому).

У травні наступного року до області мають приїхати керівники провідних туристичних фірм Польщі. Хочемо показати їм наш край і сподіваємося, що до нас почнуть приїздити польські туристи. Адже з Варшави до Херсона треба здолати відстань набагато меншу, ніж до Адріатики. Чому б нашим туристичним компаніям цим не скористатися і не довести, що всі дороги ведуть до Херсона?».

Сьогодні в області працює 41 ліцензоване туристичне підприємство, 216 туристичних баз і пансіонатів. За перше півріччя цього року вони надали послуг на 4,5 млн. гривень. У день професійного свята найактивніші діячі туристичної сфери - директор Херсонського бюро подорожей та екскурсій Світлана Богданова, керівник підприємства «Вояж» Лариса Серьожникова, директор біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктор Гавриленко та інші — отримали знак «Почесний працівник туризму України».

Тетяна Кирпа
“Новий день”.- 11.10.2001

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.