on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

25.02.2020, 11:45

День пам`яті Героїв Революції Гідності в Херсонському училищі культури

24.02.2020, 15:51

Як педагоги мистецьких шкіл Херсонщини кваліфікацію підвищували

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

> Туризм, отдых, развлечения > Заповедники Херсонщины > Загарбники на Тендрівській косі

Загарбники на Тендрівській косі
 

Влітку Херсонський губернатор Борис Сіленков оприлюднив інформацію: на території Тендрівської коси хтось будує розважальний комплекс, і будівельні матеріали та робітників туди завозять з допомогою військових кораблів ВМФ України.

У липні представники прикордонної комендатури “Херсон” звернулися до природоохоронної прокуратури – вони знайшли розважальний комплекс на Тендрівській косі прямо в прикордонній зоні. Нікому не відоме на Херсонщині Товариство з обмеженою відповідальністю “Тендра” будувало дерев’яний ресторанчик о північно-західній частині острова Тендра.

“Коли ми приїхали туди, до нас вийшов заступник директора одеського ТОВ “Тендра” і сказав, що всі документи в Одесі. На той момент ресторан площею 100 квадратних метрів був уже збудований, не було тільки обладнання, – розповів херсонський міжрайонний природоохоронний прокурор Ігор Насонов. – Звісно, що документів у фірми не було і не могло бути – ця територія якраз розташована в прикордонній та водоохоронній зонах”. Впродовж місяця всі матеріали щодо будівництва перевіряли різні інстанції – від управління екології до управління архітектури, і виявилося: ніде й ні в кого немає жодних дозвільних документів.

Ігор Насонов зробив висновок, що одесити самовільно захопили землю поруч із заповідником, і подав позов до Господарського суду Херсонської області. Справа зараз розглядається в суді, прокурори вимагають звільнити земельну ділянку. А підприємці, яких вже притягли до адміністративної відповідальності, стверджують: попереднє погодження виготовляти проектно-технічну документацію отримали ще в 2004 році від Краснознам’янської сільради Голопристанського району. Але та ж сама сільська рада скасувала свій дозвіл у 2005 році, бо підприємці не почали збирати документи. Крім того, підприємці не можуть не знати, що й підставою для будівництва таке рішення ради бути не може, це лише перший крок до отримання омріяної ділянки, а потім іще потрібно дуже багато узгоджень і дозволів від різних державних структур. І навряд, чи змогли б одесити добитися погодження всіх контролюючих органів, бо Херсонська облдержадміністрація разом із Національною Академією Наук ще раніше ініціювали розширення зони Чорноморського біосферного заповідника. І частина Тендри, де одесити збудували ресторанчик, входить у територію, яку планується передати заповідникові. За словами Бориса Сіленкова, нібито вже було підготовлене і рішення про розширення території заповідника на 25 га, його погодили на засіданні земельної комісії обласної ради, в Мінекології, Держкомземі. Чекали тільки на Указ Президента. Тепер чекати доведеться іще й рішення суду.
 

Наталя Мельникова
Газета "Вгору" 21.09.2006


 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.