on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

20.02.2020, 09:26

"Срібна голка і нить золота..."

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

> Туризм, отдых, развлечения > Зеленый туризм на Херсонщине > Зелений туризм «прописався» у Таврійську

Зелений туризм «прописався» у Таврійську

«Це що, нас відправили у баню?» — жартома запитав народний депутат України Микола Дмитрук під час екс-курсіїу симпатичний будиночок з табличкою «Баня V.I.P.», «Це — царська баня! Сюди вам можна!» — так само напівжартома відповів керуючий справами виконавчого комітету Новокаховської міськради Василь Акуленко. Показати гостям, котрі лрибули у Таврійськ, справді було що. Після кількох років будівництва і реконструкції існуючих спортивних споруд у наймолодшому місті Херсонщини, на березі Каховського водосховища урочисто відкрили сучасну базу зеленого туризму «Славутич».

— Ця база стала первістком зеленого туризму в Каховському регіоні області. І я вважаю, що керівництво комплексу здійснило справжній подвиг, вирішивши вкласти гроші не в якийсь приватний будинок чи інший бізнес, а у місце, де люди відпочиватимуть і на серйозному рівні займатимуться спортом, — зазначив міський голова Каховки Олександр Карасевич.
«Чесно: я вам заздрю!» — зазнався міський голова Бери-слава Олександр Шаповалов. «Існує чимало популярних місць серед туристів: Ніагарський водоспад, на території Херсонщини — чорноморське узбережжя, біосферний заповідник «Асканія-Нова», Каховська ГЕС. А ось тепер до них приєдналася і база «Славутич», — підкреслив Микола Дмитрук.

Як розповіли учасники заходу, спочатку подібну потужну спортивно-туристичну базу планувалося побудувати на території Нової Каховки. Однак згодом інвестиції було вирішено вкласти в прибережну зону Таврійська. «Ігрові майданчики для футболу, настільного тенісу, більярду, дитяче містечко, будинки для відпочинку і все інше, що ви тут бачите, —це лише перший етап розвитку цієї оази. Згодом тут з'явиться поле для гольфу, ресторан та багато чого іншого, — прокоментував міський голова Таврійська Микола Різак. — Я дуже вдячний господарю цієї бази Олександру Виноградову і сподіваюся, що завдяки його роботі кількість бажаючих приїхати на відпочинок до нашого міста постійно зростатиме!».

Іван Кічич
«Новий день».- №21 (5068).- 23.05.2013.- стр.20

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.