on-line с 20.02.06

Арт-блог

05.06.2020, 08:44

Июнь-2020

Одари, июнь, меня прохладой, Надоела вечная жара, Только затяжных дождей не надо, Подойдет июньская гроза! Пусть грохочет гром над головою. Молнии сверкают ярче пусть, Приходи скорей — окно открою, Я грозы нисколько не боюсь, Пусть ворвутся запахи июня, Ароматы липы и цветов, А в ответ восторгом одарю я, И любовью, что поймешь без слов. Босиком протопаю по лужам, Сразу же насквозь промокну — пусть, Приходи же, ливень, ты мне нужен Я зову тебя, и я дождусь!  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

05.06.2020, 11:12

Відкрито реєстрацію на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури English version is below

04.06.2020, 14:15

Херсонців запрошують взяти участь у кінодискусіях про права людини

03.06.2020, 10:30

Гончарівка візьме участь у міжнародному творчому проекті

> Туризм, отдых, развлечения > Зелёные хутора Таврии > Зеленому туризму Голопристанщины - дорогу вперед

Зеленому туризму Голопристанщини - дорогу вперед

Голопристанщина — дивовижний співучий край, багатий народними традиціями та наповнений легендами.
Голопристанський район здобув славу перлини півдня України завдяки своєму унікальному розташуванню, чаруючим краєвидам, працьовитим гостинним мешканцям та подіям, які не залишають байдужим нікого.
Відродження українських народних традицій та проведення культурно-мистецьких заходів тісно переплітається з розвитком туристичної діяльності. З метою популяризації туристичних можливостей району та залучення туристів щорічно організовуються всеукраїнські фестивалі народної творчості «Купальські зорі», «Український кавун «Солодке диво», обласні фестивалі «Чиста планета», бандуристів «Таврійські зустрічі», районні — «Таврійське намисто». «Грай, гармонь», «Весняний дане», «Чарівна кладочка».

ГОСПОДАР садиби «Чайка», голова Спілки сприяння сільському зеленому туризму в Голопристанському районі — Олександр Володимирович Долинко є постійним учасником фестивалів, що проводяться в їхньому районі. В березні 2009 року в управлінні культури і туризму обласної державної адміністрації господар садиби «Чайка» вдало представив проект «Зелені хутори Таврії», який передбачає об'єднання островів в 45 хуторів за допомогою водного сполучення та доріг, що спеціалізуватимуться на певному виді промислу чи організації відпочинку. Для туристів буде організовано відпочинок, спілкування з природою, її охорону туристами, які втомилися від міського шуму та прагнуть пізнати навколишній світ, історію рідного краю, культурні традиції предків та їхній етнос. Земельні ділянки під майбутні хутори знаходяться на території Великокарда-шинської сільської ради між кардашинськими озерами. Хутори будуть мати цікаві назви: ковальський, гончарний, козацький, рибацький, казковий, циганський та ін.

За перші два роки реалізації проекту заплановано відновлення інфраструктури — доріг, каналів, мостів, підведення прісної води до кожного острова, облаштування третини островів. Буде створено 60 робочих місць, а влітку 2011 року зможемо приймати 500 туристів на день. Адміністрація туристичного комплексу тісно співпрацюватиме з біосферним заповідником «Асканія-Нова» та заповідником Буркути, туристичними закладами в найбільшому піщаному масиві Європи — Олешківській пустелі, спортивно-технічним клубом «Січ-карт», Чорноморським біосферним заповідником та іншими закладами в галузі туризму та культури.
У наступні чотири роки планується створення єдиного центру управління транспортно-туристичним потоком півдня Херсонської області.

Кожен відпочиваючий зможе вибрати, де йому відпочивати і чим займатися. Передбачається організувати харчування: до меню входитимуть виключно українські страви з натуральних продуктів. Різні види туристичних маршрутів, включаючи й маршрути з перешкодами, допоможуть туристам відчути себе часточкою природи. Неповторний світ з запахом чебрецю і м'яти, чарівний танець лелек на заході сонця, вишневий цвіт у саду, захоплююча рибалка, робота коваля у кузні нікого не залишать байдужими. Туристи відчують єднання з навколишнім світом, переживуть почуття, які спонукають кожного з нас до гармонії з природою, бажання творити добро і бути милосердними. Це тільки перші кроки великої справи організації комплексу відпочинку для дітей та дорослих.

Для реалізації майбутнього проекту «Зелені хутори Таврії» потрібно підготувати кваліфікованих спеціалістів. А які ж професії необхідні для поетапного освоєння проекту? Всі види будівельних спеціальностей, ландшафтного дизайну, садоводи-городники, ковалі, гончарі, працівники культури, екскурсоводи, офіціанти тощо.
Тож, шановна молодь Голопристанщини!!! Здобувайте вищезазначені професії вже сьогодні, а робота вам обов'язково буде!"

Наталія БЕЗКРОВНА, головний спеціаліст відділу культури і туризму Голопристанської райдержадміністрації.
Новий день.-16.04.2009

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.