on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.02.2020, 09:16

Февраль 2020

Мело, мело по всей земле Во все пределы. Свеча горела на столе, Свеча горела. Как летом роем мошкара Летит на пламя, Слетались хлопья со двора К оконной раме. Метель лепила на стекле Кружки и стрелы. Свеча горела на столе, Свеча горела. На озаренный потолок Ложились тени, Скрещенья рук, скрещенья ног, Судьбы скрещенья. И падали два башмачка Со стуком на пол. И воск слезами с ночника На платье капал. И все терялось в снежной мгле Седой и белой. Свеча горела на столе, Свеча горела. На свечку дуло из угла, И жар соблазна Вздымал, как ангел, два крыла Крестообразно. Мело весь месяц в феврале, И то и дело Свеча горела на столе, Свеча горела. Борис Пастернак

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Новости региона

17.02.2020, 16:00

Готуйте картини та резюме!

31.01.2020, 11:15

У полоні «Жіночого образу»

31.01.2020, 11:03

Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен"

  Херсонцев приглашают на кинотерапию "Страх перемен" Что ...
> Туризм, отдых, развлечения > Зеленый туризм на Херсонщине > Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Природна жіноча гостинність - крок до успішного підприємництва у сфері зеленого туризму

За статистикою центрів зайнятості, безробітних жінок набагато більше ніж чоловіків. Чому? Чому так важко жінкам знайти роботу, яка була б до душі та ще й давала змогу поповнювати сімейний бюджет? Чому, коли жінка знаходить вільну вакансію, проходить співбесіду у роботодавця, причиною відмови може бути лише те, що на цю вакансію претендує чоловік? Щоб зменшити кількість таких «Чому?» херсонська «Ліга ділових жінок» почала працювати з жінками, золоті руки та природна гостинність яких може стати запорукою власного успішного бізнесу
-  зеленого туризму.

Пригадується, як редакція БИВНІВ влітку виїхала на одну з таких „зелених" баз Херсонщини. На березі Дніпра, під колоритними тентами з комишу, в оточенні в'єтнамських поросят - це був незабутній відпочинок! Гостинна господиня зробила так, що ми почувалися як вдома... Але це лірика. А факти такі: гостинні жінки є по всій області, але для початку „Ліга ділових жінок" вирішила попрацювати з господинями трьох районів -   Цюрупинського,  Бєлозерського та Голопристанського. Чому саме ці райони? Організатори говорять про унікальну степову культуру, яка там ще збереглася.  Для жінок, які хочуть спробувати свої сили у зеленому туризмі, буде створено «Бізнес-полігон» - це таке комплексне навчання, під час якого жінкам розкриють таємниці „зеленого" підприємництва. Нас (тобто зелених туристів) треба ж не тільки годувати та розважати. Нам ще й євро-туалет подавай, і карту місцевих пам'яток, і хороші ціни, і багато чого ще. Щоб не „прогоріти", жінкам доведеться навчитися складати   бізнес-плани і проводити маркетингові дослідження - вивчати конкурентів і попит, шукати ділових партнерів і „стартові" фінанси.

Що з того проекту буде всім нам? По-перше, ми зможемо нормально і цікаво відпочивати не десь далеко, а просто у себе в області. Насправді, в кожному районі є щось таке, заради чого туди варто поїхати хоча б на декілька днів: в одному районі -  цілюще соляне озеро, в іншому -  цілющий сосновий ліс, ще десь -  старовинний монастир чи фантастична рибалка... По-друге, жінки зможуть не їхати під три чорти у пошуках роботи, а працювати вдома. По-третє, вони працюватимуть офіційно,  тобто сплачуватимуть податки і підтримуватимуть економіку області. Словом, з якого боку не подивитися - скрізь корисно. І головне - нарешті природна гостинність наших жінок набуде цивілізованої форми, бо ж вона (як і краса) - страшна зброя у боротьбі з українськими злиднями!

 Проект називається «Профілактика жіночого безробіття та розвиток підприємницької діяльності у зеленому туризмі», і підтримав його Всеукраїнський жіночий фонд.

По інформації Наталі Кравець, Голови правління організації «Ліга ділових жінок»
Бивни.- 2008.- №54 (весна)

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.