on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.08.2020, 09:39

Август-2020

Август Август — астры, Август — звезды, Август — грозди Винограда и рябины Ржавой — август! Полновесным, благосклонным Яблоком своим имперским, Как дитя, играешь, август. Как ладонью, гладишь сердце Именем своим имперским: Август! — Сердце! Месяц поздних поцелуев, Поздних роз и молний поздних! Ливней звёздных — Август! — Месяц Ливней звёздных! Марина Цветаева

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

17.09.2020, 11:47

У Херсоні назвали номінантів «Мельпомени Таврії»

15.09.2020, 10:50

В Херсоне преобразили одну из туристических локаций

Муралы на стенах создала команда молодых и активных художников Херсона ...
15.09.2020, 10:46

B Xepcoнcкoй oблacти учёныe pacкoпaли куpгaн c зaxopoнeниeм дpeвнeгo вoждя

  B пepвoй пoлoвинe ceнтябpя Apaбaтcкaя экcпeдиция Инcтитутa apxeoлoгии ...
> Туризм, отдых, развлечения > Зеленый туризм на Херсонщине > Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Жіноча гостинність як зброя проти злиднів

Природна жіноча гостинність - крок до успішного підприємництва у сфері зеленого туризму

За статистикою центрів зайнятості, безробітних жінок набагато більше ніж чоловіків. Чому? Чому так важко жінкам знайти роботу, яка була б до душі та ще й давала змогу поповнювати сімейний бюджет? Чому, коли жінка знаходить вільну вакансію, проходить співбесіду у роботодавця, причиною відмови може бути лише те, що на цю вакансію претендує чоловік? Щоб зменшити кількість таких «Чому?» херсонська «Ліга ділових жінок» почала працювати з жінками, золоті руки та природна гостинність яких може стати запорукою власного успішного бізнесу
-  зеленого туризму.

Пригадується, як редакція БИВНІВ влітку виїхала на одну з таких „зелених" баз Херсонщини. На березі Дніпра, під колоритними тентами з комишу, в оточенні в'єтнамських поросят - це був незабутній відпочинок! Гостинна господиня зробила так, що ми почувалися як вдома... Але це лірика. А факти такі: гостинні жінки є по всій області, але для початку „Ліга ділових жінок" вирішила попрацювати з господинями трьох районів -   Цюрупинського,  Бєлозерського та Голопристанського. Чому саме ці райони? Організатори говорять про унікальну степову культуру, яка там ще збереглася.  Для жінок, які хочуть спробувати свої сили у зеленому туризмі, буде створено «Бізнес-полігон» - це таке комплексне навчання, під час якого жінкам розкриють таємниці „зеленого" підприємництва. Нас (тобто зелених туристів) треба ж не тільки годувати та розважати. Нам ще й євро-туалет подавай, і карту місцевих пам'яток, і хороші ціни, і багато чого ще. Щоб не „прогоріти", жінкам доведеться навчитися складати   бізнес-плани і проводити маркетингові дослідження - вивчати конкурентів і попит, шукати ділових партнерів і „стартові" фінанси.

Що з того проекту буде всім нам? По-перше, ми зможемо нормально і цікаво відпочивати не десь далеко, а просто у себе в області. Насправді, в кожному районі є щось таке, заради чого туди варто поїхати хоча б на декілька днів: в одному районі -  цілюще соляне озеро, в іншому -  цілющий сосновий ліс, ще десь -  старовинний монастир чи фантастична рибалка... По-друге, жінки зможуть не їхати під три чорти у пошуках роботи, а працювати вдома. По-третє, вони працюватимуть офіційно,  тобто сплачуватимуть податки і підтримуватимуть економіку області. Словом, з якого боку не подивитися - скрізь корисно. І головне - нарешті природна гостинність наших жінок набуде цивілізованої форми, бо ж вона (як і краса) - страшна зброя у боротьбі з українськими злиднями!

 Проект називається «Профілактика жіночого безробіття та розвиток підприємницької діяльності у зеленому туризмі», і підтримав його Всеукраїнський жіночий фонд.

По інформації Наталі Кравець, Голови правління організації «Ліга ділових жінок»
Бивни.- 2008.- №54 (весна)

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.