on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.08.2019, 10:03

Август-2019

Пахне мелісою й медом   Вранішній чай.   Серпень неждано до тебе, -   Що ж, зустрічай.     Меду прозорі краплини...   В вервиці дні   Мов кукурузні зернини,   Злото-ясні.     Пурпур томату достиглий,   Яблучок віск,   Тихі заграви вечірні,   В темряві зблиск.     Ночі такі баклажанові,   Пісня цикад...   Астри із неба рахманного   Падають в сад.         Літо спекотне дозріло,       Осінь гряде,       Сміло вже бронзове тіло       Холоду жде. Валентина П.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Новости региона

16.09.2019, 14:15

«Кронау-Fest»: у Високопіллі пройшов масштабний етно-фестиваль

12.09.2019, 11:57

Як Херсон святкуватиме свій День народження

11.09.2019, 11:43

У ККЗ "Ювілейний" проходить показ фільму "Заборонений"

«Зимове щастя. І не тільки...»

Саме під такою назвою нещодавно у Херсоні було відкрито соціально-художню фотовиставку, в експозиції якої — близько ста великих світлин. Вони милують око глядача мальовничими пейзажами зимової Херсонщини, біблійними мотивами і, найбільше, дитячими портретами. Унікальність проекту, а його організаторами виступили обласний центр соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді, молодіжно-християнський рух «Анастасіс» та обласний фотоклуб «Свіжий погляд», у тому, що під час низки доброчинних заходів, які тривали упродовж 2008 року в інтернатах та сиротинцях області, відбулося чимало чудових зустрічей з їхніми вихованцями.

З нами весь цей час працювала фотохудожниця Олена Коваленко, котра фотографувала враження, настрій, емоції дітей, — розповідає голова правління руху «Анастасіс» священик Сергій Дмитрієв. — Коли вона переглядала світлини, подумала, чому б до Різдва не організувати велику спільну фотовиставку, у якій й інші майстри можуть представити подібні сюжети?! Придумали символічну назву — «Зимове щастя. І не тільки...». По-перше, взимку відбувається найбільше улюблених дитячих свят — День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреще. По-друге, це справді дуже добра нагода привернути увагу суспільства до долі дітей, котрі залишилися без родинної опіки. Ще одна думка, з якою ми організовували проект, — це прагнення продемонструвати, що ось такі фото могли б прикрасити стіни коридорів міських рад, облдержадміністрації, облради тощо. Адже це зйомка, з одного боку, репортажна, передає будні нашого суспільства, а, з другого, — художня, це мистецтво.

Місцем для проведення виставки було обрано фойє ККЗ «Ювілейний». У різдвяно-новорічні дні у його стінах щодня відбуваються покази дитячого кіно та мультфільмів, зустрічі з Дідом Морозом. Тисячі малюків з батьками, вчителями шкіл зможуть на додачу відкрити для себе «Зимове щастя...». Головне те, що, аби потрапити на виставку, не треба докладати зусиль. Тільки-но відкриваєш центральні двері кіноконцертного залу, як на тебе з великих світлин дивляться десятки пар дитячих очей — синіх, блакитних, зелених, чорних, веселих, грайливих, таємничих, задумливих... Промовистими є і назви цих робіт: «Синьооке питання», «Вартовий казкового світу» В'ячеслава Мороза, «Подружки» Олени Сандік, «Рідненька» Аліни Кац, «Надувацтво» Ілони Кім, «Смачно» Валентина Гороховського та багато інших. Усього у виставці взяли участь 24 автори.
— Тут — дитяче щастя, мрії. Таке враження, що усе це з картин передається тобі, — поділилася враженнями п'ятикласниця школи № 12 Надя Копієвська, котра прийшла до ККЗ разом з усім класом на перегляд мультиків.

— Ось цей хлопчик, бачите (робота «Вартовий казкового світу». — Прим, ред.)? Він такий незвичайний. Сидить і ніби думає: «Раптом прийде моя мама». І чекає на неї, — додала її подружка Христина Любимська.
До речі, у рамках підготовки виставки «Зимове щастя. І не тільки...» одна з фото сесій відбулася у стінах Свято-Катерининського собору. Це своєрідний репортаж з екскурсії храмом, подарованої вихованцям притулку для неповнолітніх служби у справах дітей облдержадміністрації, розташованому в Степанівці.

Організатори проекту сподіваються, що їхню ідею у майбутньому підтримають і інші представники громадськості Херсона, а також громади інших міст України. Тим паче, що частину з представлених на виставці робіт незабаром можна буде побачити на національних каналах телебачення — у соціальній рекламі щодо захисту прав дитини та боротьби з сирітством.

Марія ФОКІНА.
Новий день.-22.-01.2009
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.