on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

23.02.2022, 16:07

Гончарівка запрошує на майстер-клас із пластилінової анімації

23.02.2022, 15:54

У Xepcoнi пpoxoдить oблacний чeмпioнaт з кaйт-флaїнґу

23.02.2022, 15:47

Дванадцять років з дня створення парку "Олешківські піски" на Херсонщині

Все новости

21.03.2017 10:10

Звітний концерт аматорів Високопільщини

17 березня відбувся звітний концерт аматорів сцени Високопільського району в рамках обласного огляду «Барви Таврійського краю».

У фойє РБК для відвідувачів заходу була запропонована виставка майстрів народного мистецтва, у якій взяли участь майстри з 10 клубних закладів району. Кількість робіт була малочисельною, але різноплановою: живопис, вишивка, бісероплетіння, різьблення по деревині, в’язання, ляльки-мотанки, паперове моделювання.

Перед початком концерту у світлиці РБК оглядова комісія переглянула фрагмент засідання народного любительського об’єднання «Відродження» (керівник Г.Зікрач) на тему «Щоб наша хата була багата». Учасники відтворили народний обряд входин до нової оселі.

У звітному концерті, який включав 25 концертних номерів, взяли участь аматори із 9 клубних закладів, РБК, ДМШ і ЦДЮТ - це 20 різножанрових колективів, а саме: 1 театральний, 1 молодіжний клуб, 2 хорових колективи, 3 хореографічних, 1 ансамбль шумових інструментів, 6 вокальних ансамблів, 6 колективів малих вокальних форм, 2 читці і 1 солістка. Загальна кількість учасників – 145, 98 з них - діти.

Приємне враження справив новостворений хоровий колектив працівників культури району (керівник Т.Осьміннікова), який виконав твір «Ой у лузі червона калина». Гармонічно, з хорошою динамікою і тематичним відеорядом виконав твір «Героям нашим» хоровий колектив ДМШ (керівник І. Потапенко). Колоритним був виступ народного чоловічого тріо «Кольори» Новопетрівського СБК (керівник Г.Кашульський), хоча колективу дещо бракувало динаміки. Не вистачило тембрального ансамблю, динаміки і чистоти інтонування у виступі таких колективів, як вокальний ансамбль «Роксолана» РБК (керівник Т.Осьміннікова); народний ансамбль народної пісні «Івушки» Малошестернянського СБК (керівник О.Затворнюк); ансамблю «Берегиня» РБК (керівник В.Четвертних) та ансамблю «Калинонька» Нововознесенівського СБК (керівник Г.Коваленко). Виступи цих колективів не сприймались цілісно.

Режисура концерту виглядала не впевнено. Не було сценарного ходу і навіть теми, яка б простежувалась протягом усього концерту і об’єднала воєдино різноманітний репертуар. Не дуже вдало побудована програма, де між колективами з українським народним репертуаром раптом виникає дует східного танцю. Не виправданим є розділення концертних номерів тріо «Кольори», що також не додало логіки програмі. Велика кількість сценічних пауз уповільнювала темпоритм концерту. Порада режисеру - підсилювати солістів танцювальними або іншими вокальними колективами, а хореографічні колективи, танці яких виглядають, як хороша підтанцьовка - не залишати без соліста.

Добре показав себе театральний колектив РБК «Вільна сцена» (керівник Х.Пасічник). Органічна гра, вдало підібраний репертуар, з огляду на акторський склад колективу (одні жінки). Але, разом з тим, не треба завершувати концертні програми театральними постановками, бо це залишає за собою незавершеність композиційного ходу.

Самим позитивним у звітному концерті було те, що кількість дітей і молоді вдвічі перевищила чисельність дорослих учасників.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.