on-line с 20.02.06

Арт-блог

01.07.2019, 09:54

Июль-2019

Розпал літа – квітнуть квіти. Липень в гості завітав. Бавився і загубився між м′яких шовкових трав. Яблука червонобокі, груші медом налились. І маленькі пташенята у повітря вже знялись. Різнобарв′я… Різнотрав′я душу й серце веселить. І завмер малий метелик поміж квітами на мить. Лідія Кир′яненко  

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Locations of visitors to this page

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Новости региона

08.07.2019, 10:15

Ніч на Івана Купала

02.07.2019, 10:29

«Твоя країна fest» побував у Скадовську

02.07.2019, 10:21

Фестиваль «Козацький шлях 2019» завітає на Херсонщину

> Организации > Музыка > Херсонский областной дворец культуры > Дворцовые новости > Звітний концерт народного ансамблю воєнно-патротичної пісні «Береза»
Все новости

13.03.2015 14:01

Звітний концерт народного ансамблю воєнно-патротичної пісні «Береза»

12 березня 2015 року відбувся звітний концерт народного аматорського ансамблю воєнно-патріотичної пісні «Береза» клубу ветеранів ВВВ та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова обласного Палацу культури, керівник Валентина Розум. В святково прикрашеній залі зібралися прихильники творчості ансамблю, колеги, молодь, херсонські поети, ветерани війни та праці - люди небайдужі до патріотичної та гарної душевної пісні. Народний ансамбль воєнно-патріотичної пісні «Береза» єдиний в Херсоні та області. Основна мета колективу - відродження та популяризація військово-патріотичної пісні серед молоді,  естетичне виховання підростаючого покоління.

З теплими привітальними словами та щирими побажаннями звернулись до учасників ансамблю «Береза» директор обласного Палацу культури Світлана Іванова, депутат міської Ради, голова жіночого клубу «Ініціатива» Зоя Бережна, керівник клубу «Патріот Вітчизни» Тамара Жирнова, колеги, друзі. З великим захопленням, від щирого серця співали учасники колективу пісні років Великої вітчизняної війни «Грустные ивы», «В лесу прифронтовом», «Соловьи», «Смуглянка», «Перемога», які, то надихали на подвиг, то гріли душу, то змушували витерти  непрохану сльозу.

З задоволенням слухали присутні заходу  пісні «Деревенька моя», «Осенние листя», «Росте калинонька», «Ромашка белый цвет», «Вечірній Херсон», пісню на слова Тараса Шевченка «Не щебече соловейко». Висока виконавська майстерність, наполеглива праця, прискіпливий підбір репертуару, темброве ансамблеве звучання притаманні ансамблю «Береза», тому кожна пісня  це окремий витвір мистецтва, який зачаровує глядача, викликає багато емоцій. залишає добрі позитивні відчуття.

Ведучі заходу Людмила Курченко та Яна Іванова зуміли провести присутніх протягом усього концерту стежками війни, духовності, любові до рідного дому, своєї Батьківщини та подарували колегам  пісні  українських авторів «Чарівна скрипка», «Пісня  про матір». Глядачі були у захваті від виступу учасників ансамблю «Береза» та з великим задоволенням дарували їм квіти, подарунки, вдячні оплески. Завершилась програма піснею на слова матушки Гафії Данишек «Молитва до Богородиці», як прохання за покращення становища в Україні, за цілісність і Незалежність нашої Держави.

Світлана Іванова
Херсонський обласний палац культури

 

 Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.