on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

23.06.2021, 12:09

До Херсона їде фотовиставка «Обличчя нових громад»

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

> Туризм, отдых, развлечения > Детско-семейный туристский клуб "Робинзон" > На Херсонщині влаштували краєзнавчий марафон Олешківськими пісками.


На Херсонщині влаштували краєзнавчий марафон Олешківськими пісками.

На Херсонщині відбувся туристично-краєзнавчий марафон з пішохідного туризму "Пізнай Україну - пізнаєш себе". Загальна довжина маршруту 42 кілометри.

Туристично-краєзнавчий марафон з пішохідного туризму проводиться вдев’яте. Участь у ньому взяли як діти, так і дорослі.

Стартували учасники о 8-ій годині біля туристичної бази "Зелені хутори Таврії". Пройшли Олешківські ліси, Підлісне, Костогризове.

"Девіз нашого марафону - "Немає переможця сильніше того, хто переміг себе". У нашому марафоні немає тих, хто програв, є тільки переможці, бо ми всі йдемо разом, допомагаючи один одному", - розповів організатор марафону Микола Шумбасов.

За словами організатора, головна мета марафону – полюбити природу, пізнати себе, перевірити наскільки ти сильний духом, волею та тілом. Олена Саймоленко бере участь сьомий раз. Торік жінка подолала дистанцію 100 кілометрів у марафоні в Одесі.

"Я просто люблю людей, люблю природу, тому я ходжу в походи. Люблю дорогу і пригоди", - каже Олена Самойленко.

Повне відое:

Віра одна з наймолодших учасниць. Дівчині 9 років.

"Я навчаюсь у 3 класі. Мені дуже подобається ходити в похід. Я дуже люблю ходити пішки. Для мене це нове", - поділилась дівчинка.

Вона бере участь у марафоні з усією родиною. Олександр та Олена Синюк переконані, дітей треба змалку привчати до здорового способу життя і вміння любити та цінувати природу.

"Такі походи зміцнюють наш дух. Ми постійно шукаємо щось нове в цьому. Шлях до довголіття ми постійно долаємо. Знаходимо себе, знайомимось з природою", - каже Олександр.

"Кожні вихідні ми на природі. Спеціальної підготовки ми не проводимо, але кожні вихідні ми йдемо 15-20 км і вдихаємо повітря", - розповідає його дружина Олена.

Участь у марафоні взяли 46 любителів пішохідного туризму, торік їх було 30. Цього року більшість учасників з Херсонщини, але є і пара з Києва.

"Цей марафон разом проходимо вперше. Я була ініціатором цієї поїздки. Сама я беру участь у марафоні вдруге. Перший раз залишив незабутні враження, бо ти пізнаєш себе. З тобою разом прекрасна компанія. Микола Іванович завжди заряджає усіх позитивом та енергією", - розповіла учасниця марафону Олена Недашківська.

Таміла Іванова, Тонг Нгок Ань
Джерело інформації: Газета "Суспільне", 18.04.2021

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.