on-line с 20.02.06

Арт-блог

24.11.2021, 16:03

Сергій Жадан "Перші дні листопада"

Перші дні листопада. Вона спить у порожній кімнаті, в чужому ліжку. А він думає: чуже місто, чужа кімната — як я її тут залишу? Третя по обіді. Суха осінь. Посиджу, доки вона спить, заговорюючи постійно. Світло таке легке. Вона четвертий день у дорозі. Хай їй хоча би тут буде спокійно. Якщо буде потрібно — поправлятиму ковдру. Якщо буде холодно — причинятиму вікна. Спробую перехитрити її застуду невиліковну. Я сам усе це вигадав, вона ні в чому не винна. Як я її залишу? Незабаром почнеться вечір. Швидко стемніє, повітря остигне. Краще вже охоронятиму її речі. Краще вже грітиму її стигми. Раптом, коли я піду, ріки затоплять кімнату, раптом птахи почнуть битися в стіни, раптом дерева обступлять її й поведуть на страту, раптом сусіди почнуть рвати тіло її на частини, раптом, щойно я вийду, вона забуде про мене, раптом забуде все, що говорила до цього, раптом серце її, золоте й шалене, буде битись тепер для когось чужого. Хай спить. ...

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новости региона

26.11.2021, 16:04

У Херсоні репрезентували виставку робіт п'яти художниць

26.11.2021, 15:26

У конкурсі від херсонського обласного краєзнавчого музею взяли участь 100 людей: хто переміг

26.11.2021, 15:03

У Херсоні відбудеться інклюзивна подія «Творчість без кордонів»


А музика звучить!

Новотроїцькій музичній школі виповнилося 40 років

Цей навчальний заклад серед жителів району має високий авторитет, добру славу. Щороку в ньому навчаються близько 130 дітей. У тих, хто вирішив займатися музикою, педагоги вкладають всю душу й знання. Не тільки володіти певним інструментом - знати музичну літературу, сольфеджіо, співати в хорі, грати в ансамблі навчають тут. А ще - торкатися слухом і серцем чарівних звуків, перетворювати маленькі чорні знаки - ноти - на неповторну музику...

Кожного року кілька випускників школи обирають музику своєю професією, вступаючи в музичні училища, інститути, консерваторії. Потім навчають музиці дітей у містах і райцентрах, навіть співають на великій сцені.

Хто серцем торкнувся прекрасного, виховувався на кращих творах світового музичного мистецтва, той йому вже не зраджує. Доказ тому - стаж і досвід педагогів, які працюють у школі: Володимир Іршенко - 41 рік, Тетяна Ганенко - 31, Наталя Попова - 27, Тетяна Березіна - 24, Лариса Невмержицька, Лариса Кулівець - по 23. Половина з 12 педагогів, які сьогодні викладають у Новотроїцькій музичній школі, свого часу теж навчалися тут. І очолює її колишній випускник Микола Кулівець.

«У школі функціонують вокальне, фортепіанне, народне (баян, акордеон, гітара) відділення, з цього року відкрили відділення духових інструментів, з наступного набиратимемо скрипалів, - ділиться планами керівник. - Важливо зацікавити дітей, дати їм можливість вибору. Дуже добре, що хтось віддає перевагу клавішним інструментам, хтось - струнним. Музика - це цілий світ, такий різноманітний і чарівний!». Але водночас школа має свої усталені традиції й методи викладання: класику ж не перепишеш, навчальні програми не зміниш. їх тут виконують сумлінно й успішно.

Концерт учнів та вчителів школи до ювілею пройшов «на ура». На нього прибули випускники різних років, батьки, жителі району, які люблять класичну й народну музику. Він супроводжувався цілим водоспадом слів подяки, оплесків і квітів.

Олена Троянська
Новий день. - 14.06.2007

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.