on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

21.10.2021, 11:07

Юні херсонці стали дипломантами ІІІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір'я любові»

19.10.2021, 16:28

В Скадовську відкриється музей "Таємниці острова Джарилгач"

19.10.2021, 14:26

Херсонець увійшов до складу журі міжнародного кінофестивалю

Академічний захист

01.01.2004

З новорічними святами співпало особисте свято випускників херсонського відділення кафедри дизайну столичної Академії. Адже вони здобули вищу освіту й успішно захистили дипломи спеціалістів-дизайнерів. Другий випуск спеціалістів цієї сучасної професії довів, що молоді таланти на Херсонщині не вичерпуються.
Сама Державна Академія керівних і в культури й мистецтв працює в Києві, а відділення кафедри дизайну Академії відкрито й успішно розвивається саме у Херсоні — на базі навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Таким чином молоді таланти Херсонщини мають змогу, не покидаючи рідних домівок, здобути вищу освіту у Херсоні за популярними напрямками «графічний та комп'ютерний дизайн».

Мистецтво дизайну — мистецтво художнього перетворення та збагачення оточуючого нас середовища, — має багато напрямків. Тому на кафедрі дизайну комплексу «Художня школа» для бажаючих існує декілька спеціалізації. Це і дизайн середовища: ландшафту та інтер'єру, дизайн виробів декоративного мистецтва, дизайн одягу й виробів із тканини. Але основна спеціалізація — це комп'ютерна графіка, поліграфія, проектування реклами. Достатньо подивитися на ці дипломні роботи — і все стає зрозумілим.

Про рівень та якість підготовки студентів херсонського комплексу «Художня школа» свідчать і дві звітні творчі виставки у Києві, і статистика працевлаштування перших дипломованих випускників, — місцем праці одних став рідний Херсон, інші реалізують свої творчі та професійні набутки у Києві, Санкт-Петербурзі, Москві.

А у педагогічного колективу «Художня школа» не буває перепочинку — адже нові загони молодих херсонців стоять на шляху до професії художника-дизайнера. І частіше за все свій шлях до цієї популярної професії діти починають, навчаючись у дизайн-ліцеї ще під час занять у загальноосвітній школі. Дизайн-ліцей — це складова частина комплексу «Художня школа». Він займається до вузівською підготовкою з предметів художнього циклу. Довузівська підготовка випускників херсонського Дизайн-ліцея визнана достатньою для прийому їх на скорочений термін навчання на кафедрі дизайну Державної Академії керівних кадрів культури й мистецтв.

Творчість учнів-ліцеїстів та студентів кафедри дизайну, які навчаються у комплексі «Художня школа», здобула визнання на міжнародних та всеукраїнських виставках, конкурсах, відзначена дипломами, грамотами, цінними подарунками.

А для всіх молодих шанувальників мистецтва дизайну, які обирають шлях до цієї професії, у Херсоні завжди відкриті двері Дизайн-ліцею і кафедри дизайну, що складають херсонський комплекс «Художня школа».

Журнал «Новый фаворит» январь – февраль 2004 г.

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.