on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

15.06.2021, 15:07

Палац Фальц-Фейнів у селі Новочорномор’я

 

«All inclusive» у театрі

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр їм, М. Куліша не зраджує традиціям, закриваючи рік святковою прем'єрою. У передноворічні дні служителі Мельпомени представили мюзикл «All inclusive, або Мільйонер на тиждень". Драйв, кураж, улюблені актори в неочікуваних образах... Якщо запитаєте, про що саме вистава, одним словом це не охарактеризувати. «All inclusive, або Мільйонер на тиждень» - це історія не про гроші, на які натякає назва, не про кохання чи секс, хоча претензія на пікантність, завдяки відвертим сценам, є.

А загалом чого тільки у спектаклі немає! Як і у житті, прояснює ситуацію режисер-постановник Катерина Слажнєва. Бо її вистава, говорить, і є про життя: «Жити - це радіти у п’ятницю, бути обдуреним в понеділок, грати в парку, плакати в лікарні, любити людей, котрі люблять тебе, і не любити тих, хто не любить. Падати, підніматися, знову падати й підніматися, нескінченне число разів. Ось так». Якщо ви чекаєте від «АІІ inclusive... » закрученого сюжету, переналаштовуйтеся на легкість, гумор, часом недозований, і багато, дуже багато музики, причому якісної! У центрі «сторіз» - хронічний невдаха Мартін, у ролі якого Руслан Вишнивецький.

Через особисту «безнадьогу» чоловік вже подумує накласти на себе руки, аж тут з’являється він, непоборний авантюрист Сальватор. Якщо коротко - це роль Євгена Гамаюнова. Хто ж не знає херсонського актора-коміка № 1?! З улюбленцем публіки мені випало поспілкуватися за кулісами.

- Євгене, Ви майже 17 років у театрі, і увесь цей час вірні амплуа веселуна у різних і, безперечно, дуже вдалих образах. А Ви не втомлюєтеся постійно сміятися, особливо коли настрій протилежний? - запитую в актора.

- Річ зовсім не у втомі. Я - актор, моя робота грати, концентруючись на глядачеві. Ви ж розумієте, люди зараз більше хочуть комедій і легкості. А трагедій і в житті вистачає. Чому в мене лише комічні ролі? Ну дивіться, по-перше, таких персонажів грають здебільшого актори маленького зросту - високому важче розсмішити. По-друге, мені легше жити з гумором і посмішкою на обличчі. Звісно, в кожного бувають моменти, коли хочеться плакати, тільки от ти, комічний актор, плакати не маєш права. Мусиш йти на сцену і радувати, смішити, віддавати свою енергію, - витираючи з лоба піт, бо ж щойно зі сцени, випалює Євген.

Повертаючись до самої постановки, скажу, що «кулішівці» видали дуже-дуже яскраве дійство. Як того і вимагає улюблений багатьма жанр мюзиклу. «All inclusive... » видався виставою масовою. У ній задіяний найсильніший склад акторів. Самі за себе скажуть імена: Олена Галл-Савальська, Сергій Михайловський, Ружена Рубльова, Тетяна Проворова, Таїсія Новачук, Віталій Пронько... Як ви вже здогадалися, новорічна вистава щедро пересипана музичними номерами. Але ж це не просто номери, а маленькі історії. Не можу змовчати - вокал був на висоті. І, певно, хтось дорікне акторам за те, що видали публіці добре відомі пісні, світові й вітчизняні хіти. Але ж спробуйте заспівати так, щоб це не виглядало блідою тінню оригіналу... Чи вийде що? Сумніваюся. А от у «кулішівців» вийшло. Зараз у нашому театрі, як ніколи, потужний склад вокалістів. Просто на очах рівень сценічної майстерності підвищує молодь, яка не так давно поповнила колектив театру і в яку ми, направду, так мало вірили.

В цілому «All inclusive... » як мюзикл новорічний не для глибоких роздумів, рекомендую. Щодо драматичних постановок зі складним сюжетом, знаю, вже у січні театр ім. М. Куліша одну з таких представить на суд глядача. Отам і будемо плакати, вдаючись до психоаналізу... А зараз новорічні свята, і мені святкового настрою додали «кулішівці»!

Марина Савченко
«Новий день».- №1 (5410).- 01.01.2020.- стр.18

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.