on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

15.06.2021, 15:07

Палац Фальц-Фейнів у селі Новочорномор’я

> Персоналии > Дизайн > Слипич Анатолий > Анатолію Сліпічу - 65

Анатолію Сліпічу - 65

9 лютого 2012 року святкує своє 65-річчя людина, яка знана не лише в Херсоні, Україні, а й за її межами. Багато з його учнів, які працюють в різних куточках нашої країни та за кордоном, можуть з гордістю сказати, що вони пройшли його школу. Він вперше в Україні впровадив систему неперервної освіти в галузі образотворчого мистецтва та дизайну, яка за роки свого існування стала дійовим засобом розвитку мистецтва не тільки в м. Херсоні. Це - заслужений діяч мистецтв України, Відмінник освіти України, член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, професор Анатолій Леонідович Сліпіч!

Свою трудову діяльність Анатолій Леонідович розпочав у 1966 році на посаді викладача малювання середньої школи, де проявив себе як неординарна особистість з власним поглядом на систему художнього розвитку творчо обдарованих дітей. Він активно працював учителем-експериментатором Інституту художнього виховання Академії педагогічних наук СРСР, був науковим кореспондентом цього Інституту та інституту педагогіки України. Результатом пошуково-наукової роботи стала авторська програма «Образотворче мистецтво та художня праця», яка рекомендована та впроваджена у школах України.

У 1980 році Анатолій Леонідович став засновником міської Дитячої художньої школи, яку очолював 27 років. Його досвід, знання та особисті якості дали можливість створити цілісну систему виявлення, розвитку та навчання творчо обдарованих дітей із залученням найбільш талановитих до професійної сфери мистецтв. За його ініціативи в Херсонському регіоні розвинуто систему вищої освіти за напрямком «образотворче мистецтво та дизайн». А.Л. Сліпіч дав путівку в професійне життя багатьом учням, які є членами творчих спілок, успішно працюють художниками, архітекторами, дизайнерами, художниками-педагогами у рідному регіоні та столиці, в Україні та за її межами.

Анатолій Леонідович бере активну участь у громадському житті міста. За його ініціативи організовано міську галерею творчості дітей та молоді «Синій кіт», де проходять виставки, конкурси, зустрічі творчої учнівської молоді, педагогів, діячів культури та мистецтва України та зарубіжжя.
А.Л. Сліпіч активно розвиває зв'язки херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа» із закордонними освітніми та мистецькими закладами, що сприяє зміцненню міжнародного авторитету України.
Результатом цієї роботи стало нагородження комплексу у 2008 р. Почесним дипломом міністра закордонних справ за значний внесок у розбудову та формування привабливого міжнародного іміджу України.

В 2010 році значний внесок у розвиток мистецької освіти, вагомі досягнення у праці, активна творча та педагогічна діяльність трудового колективу навчально-естетичного комплексу «Художня школа» під керівництвом Сліпіча Анатолія Леонідовича відзначені Почесною грамотою Кабінету міністрів України.
За вагомий особистий внесок у розвиток української культури, підготовку та виховання мистецьких кадрів А.Л. Сліпіча нагороджено грамотою Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, грамотами Міністерства освіти України, Міністерства культури та туризму України, Міністерства сім'ї та молоді України, почесними грамотами Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України.

До Дня народження Анатолія Леонідовича Сліпіча 9 лютого 2012 року в херсонській міській галереї творчості дітей та молоді «Синій кіт» відкривається святкова виставка робіт його учнів під назвою «Кольорове життя».
Радо вітаємо Анатолія Леонідовича! Дякуємо йому за не-байдужість до мистецтва, за особистий внесок в справу збереження та розвитку культурного надбання нашого міста та всієї країни! Бажаємо і надалі бути на бистрині часу! Чекаємо нових ідей та їх втілення у життя! Від щирого серця зичимо здоров'я і добробуту, творчої наснаги й особистого щастя, щоб були невичерпними джерела працьовитості та творчої енергії!
Запрошуємо всіх бажаючих завітати на відкриття виставки!

За матеріалами управління культури Херсонської міської ради
«Херсонський вісник».- №6 (1120).- 09.02.2012.- стр.7

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.