on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

02.08.2021, 13:26

Рок-фестиваль, молебень і гурт "Шабля": Як на Херсонщині відзначать 30-річчя Незалежності України

02.08.2021, 13:15

Конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2022 рік

02.08.2021, 09:40

На Херсонщині стартувала міжнародна археологічна експедиція

Все новости

21.03.2017 11:00

Барвиста Новотроїцька земля

19 березня відбувся звітний концерт Новотроїцького району у рамках обласного огляду аматорського мистецтва «Барви Таврійського краю».

Це було свято і, разом з тим, серйозний підсумок роботи культпрацівників району за рік. Перед початком заходу всі бажаючі могли відвідати виставку-продаж кулінарних виробів «Тістечкове диво». У святковій атмосфері майстрині кулінарного мистецтва презентували свої твори. Для оглядової комісії влаштували справжні випробування - запропонували проявити свої творчі здібності і натомість отримати солодкий подарунок. Тож, члени делегації з Херсону та очільники районної влади грали на баяні, читали вірші, розповідали анекдоти, співали і танцювали. Після презентації учасники та гості заходу мали можливість придбати кулінарні вироби, а оглядову комісію запросили на виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. У виставці, яка була дуже різнобарвною та різноманітною, взяли участь 46 майстрів із 13 клубних закладів району. На виставці також були представлені роботи народної студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок» (керівник заслужений майстер народної творчості України М.Гусак) та народного клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Вишиваночка» (керівник Ж.Безродная).

Приємно зауважити те, що майстри постійно ростуть у творчості і майстерності і з кожним роком опановують нові види та техніки декоративного мистецтва. Цього року майстриня Г.Шевченко представила цікаві роботи у техніці пачмен-крафт. Насичена, естетично оформлена виставка, тепла атмосфера на районному вернісажі мистецтва справила дуже гарне враження на всіх відвідувачів.

Концертна програма звітного концерту складалася з 4-х тематичних блоків.

І блок - «Мій рідний край, як той розмай» - включав у себе усе творче і багатонаціональне розмаїття району. ІІ блок – «Україна сміється» включав різножанрові гумористичні номери. ІІІ блок - «Україна лірична» своїм художнім і тематичним наповненням не повністю відповідав своїй назві. ІV блок «Україно - моя ти земле» на думку оглядової комісії був перенасичений номерами на тему війни і натомість мало про саму Україну.

У концерті взяли участь 2 хорових колективи, 2 театральних, 2 музичних, 6 вокальних ансамблів, 6 малих вокальних форм, 8 хореографічних колективів та 8 окремих виконавців із загальною кількістю 207 чоловік, 123 з яких - діти.

Оглядова комісія відмічає постійну копітку роботу керівників аматорських колективів, що показали високу сценічну культуру, виконавський рівень та вдало підібраний репертуарний матеріал: танцювальні колективи ЦКД (керівник І.Варава), зразковий хор «Ровесник» ДМШ (М.Палазнік), народний оркестр народних інструментів ЦКД (М. Кулівець), народний вокальний ансамбль «Зорецвіт» ЦКД (Є.Угрюмов). Також відмічено було виконавську майстерність, та натхненне виконання творів Тетяною Березіною та Валентиною Кохан. Як штрихи до концерту, було представлено вірші відомої української поетеси, драматурга Ліни Костенко, якій 19 березня виповнилося 87 років.

Показником популярності мистецтва аматорів у Новотроїцькому є любов та повага а також повна концертна зала глядачів, не дивлячись на те, що концерт був платний.Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.