on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календарь событий

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новости региона

23.07.2021, 13:30

«З Країни в Україну» — розповідаємо про фестиваль, який стартує у Херсоні 7 серпня 2021 року

23.07.2021, 13:26

Коронавірусна виставка буде у херсонському музеї

23.07.2021, 11:01

Прокуратура звернулася до суду для захисту об’єктів культурної спадщини Херсона

> Новости региона > У бібліотеці відбулася презентація наукового видання Віктора Гавриленка «Калейдоскоп асканійської природи»
Все новости

11.02.2021 15:49

У Гончарівці відбулася презентація наукового видання Віктора Гавриленка

«Калейдоскоп асканійської природи»

Бібліотека є простором для інтелектуального спілкування, знайомства з цікавими людьми, презентацій нових творів та видань. Ось і 10-го лютого у гостинній Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася зустріч із дивовижною людиною, неперевершеним  професіоналом своєї справи, митцем, вченим-екологом, заслуженим природоохоронцем України, автором понад 260 наукових праць, директором  Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Фрідріха Фальц-Фейна –Віктором Гавриленком.  

З нагоди 100-річчя від дня заснування державного степового заповідника «Асканія-Нова» (нині – Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України)  Віктор Гавриленко презентував херсонській громаді яскраву книгу «Калейдоскоп асканійської природи». Це наукове видання методом фотографічної фіксації представляє помісячний перебіг процесів і явищ у природних степових та штучно створених екосистемах заповідника. Кожна світлина, кожна сторінка – це унікальний момент потаємного життя дикої природи.

До речі, святкування сторічного ювілею заповідника було затверджено на державному рівні, тому на зустріч з автором завітали й представники влади. Так, Бутрій Дмитро Стефанович – перший заступник голови обласної державної адміністрації з питань розвитку економіки, сільського господарства, зрошення та фінансів – наголосив, що такі унікальні місця, як Асканія-Нова, потребують пильної уваги і захисту. А також зазначив, що такі наукові видання, як «Калейдоскоп асканійської природи», вкрай необхідні для популяризації заповідника. 

Не оминув увагою презентацію директор Департаменту реалізації гуманітарної політики обласної державної адміністрації Лінецький Михайло Валерійович, адже підтримка спеціалізованих видань, які популяризують унікальні місця регіону, є пріоритетним напрямом діяльності Департаменту.

Презентацію доповнювала велична фотоекспозиція «Збережена заповідна природа асканійської оази». Віктор Гавриленко – автор фотоекспозиції, і під час презентації він для усіх присутніх зробив невеличку екскурсію, розповівши про особливості кожної світлини.

Вихід видання був би не можливий без допомоги людей, які розуміють цінність друкованої книги й її важливість для наступних поколінь. Тому на презентації був присутній також і видавець – Головко Олег Павлович –  директор видавництва «Олді+», який розповів про процес створення цієї книги та зазначив, що працювати над нею було справжнім задоволенням.

Закінчилася презентація теплою автограф-сесію та неформальним спілкуванням.

Нам особливо приємно повідомити, що сьогодні Віктор Семенович Гавриленко приєднався до ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство», ставши його почесним членом.

Сподіваємося, що такі яскраві зустрічі з унікальною людиною стануть постійною доброю традицією книгозбірні.

Джерело





Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.