Арт-блог
14.05.2026, 23:46
Презентація мальопису "Стіни" у Тернополі
9 травня у Тернополі у креативному кластері «Na пошті» пройшла презентація мальопису "Стіни", який представив три культові проєкти зі збереження культурної спадщини Херсонщини.
Як це було: детальніше за посиланням.
Голосування
Що для вас є основним джерелом інформації з історії?
Новини регіону
13.06.2026, 23:20
"Кожен виріб має свою символіку": херсонка Ірина Костінюк про родинні традиції створення вишиванок
Родина херсонки Ірини Костінюк зберігає традиції створення вишиванок. ...
13.06.2026, 23:09
Світлини, банери, уламки від снарядів. Херсонський краєзнавчий музей презентував виставку у Миколаєві
Херсонський обласний краєзнавчий музей презентував у Миколаєві виставку ...
13.06.2026, 23:05
Встановлений за гроші містян. Історія пам’ятника жертвам тоталітарного режиму у Херсоні
На цей пам'ятник херсонці збирали гроші наприкінці 80-х — ...

















Anonymous
Уважаемая, Таисия Николаевна!Какое очарование Ваши стихи.Читала и улыбалась.Светлые, тёплые.Обязательно покажу их своему 5-летнему внуку.Перепишу и пошлю по почте.Представляю какой восторг он испытает прочитав их. А оформление сказочное, яркое,понятное.
Всего светлого Вам!!! Низкий поклон Вам за Ваш труд. Творческого вдохновения!
С теплом Н.Ш.
Taisaya
Наденька, спасибо огромное , что посмотрели мои работы, что дали такую высокую оценку моему труду. 44 года отдано воспитанию детей . Делаю всё , что в моих силах и возможности. Уверенна, что сеять добро в детские души-это надежда рассчитывать на их любовь к окружающему миру,бережному отношению к братьям нашим меньшим, к природе, к родителям...
А там, на страничке есть ещё одна книга"Весёлая мозаика" . Смотрели?
Счастья Вам и радости от каждого прожитого дня!!! Искренне Т.Н.
Надежда Яхлакова
Дорогая Таисия Николаевна, я просто в восторге от вашей работы!!! Вот бы годика на 2 пораньше мне увидеть ваши книжки. Но я и сейчас покажу их своим внукам. Обязательно! Такие добрые, весёлые и красочные странички !!! ДОБРА ВАМ и ТВОРЧЕСТВА !!!
Таїсія Щерба
Шановний , Пане Миколо! Щиро вдячна Вам за моральну підтримку у виході дитячої книжки. Вона створювалася під Вашим особистим впливом і під впливом Ваших книжок для дітей і про дітей, Вашої залюбленості в українське слово і такої багатогранної творчості! Щастя , здоров'я та благополуччя у всьому бажаю я.
Микола Братан
Вчиться , діточки, старанно, не цурайтеся знання!
Хай вам добрим другом стане - Це "Розумне кошеня" !