on-line с 20.02.06

Арт-блог

14.05.2026, 23:46

Презентація мальопису "Стіни" у Тернополі

9 травня у Тернополі у креативному кластері «Na пошті» пройшла презентація мальопису "Стіни", який представив три культові проєкти зі збереження культурної спадщини Херсонщини. Як це було: детальніше за посиланням.

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Новини регіону

04.06.2026, 18:31

Історії в коміксах: у Херсоні презентували мальопис "Стіни"

У Херсоні відбулась перша презентація-виставка мальопису "Стіни". ...
04.06.2026, 18:23

"Працюю від відчуття дитячого захоплення" — інтерв’ю з Максимом Коломійцем, який ставить українську оперу в Нью-Йорку

Оперу про українських матерів, які вирушають у подорож, щоб повернути ...
04.06.2026, 18:16

Проєкт про мистецтво Поліни Райко та Херсонщину здобув європейську нагороду

28 травня на Кіпрі відбулась церемонія нагородження Europa Nostra Award ...
Всі новини

30.09.2016 13:43

«Даруєм промені добра»

Напередодні Дня людей поважного віку та Дня ветерана  Єврейський благодійно – общинний  центр «Хесед Шмуель» запросив ветеранів війни та праці, щоб привітати зі святом. Учасники народного ансамблю   народної пісні «Журавка» обласного Палацу культури (керівник Людмила Бай, концертмейстер Тетяна Кабулова)  підготували святкову, зворушливу, оновлену   концертну програму «Даруєм промені добра».

Ведучі заходу Людмила Курченко та Лідія Іванова душевно, хвилююче декламували вірші, вітали присутніх з наступаючим святом. Пісні «Квітуча Україна», «Ой, за мостом», «А зорі, а зорі по синьому морі», «Доля - доленька», «Пташечка», «Мене мати не пускає з хати» та багато інших підняли настрій глядачам, створили теплу, привітну атмосферу. Всі присутні співали разом з Людмилою Курченко під акомпанемент гітари   улюблену  пісню «Поговори со мною, мама». Тетяна Кабулова виразно, чутливо декламувала вірш «Спешит на свидание бабушка». І сльози, і радість, і спогади, і нестримні оплески викликали учасники концерту у присутніх. А на завершення заходу всі разом заспівали відому , улюблену пісню «Тум балалайка».

З  щирими словами подяки за чудову, цікаву, різноманітну програму, за надану можливість зігріти людські серця піснями і віршами, просто за тепло і підтримку звернулася до всіх учасників дійства Байкова Світлана Володимирівна - спеціаліст по соціальній роботі.

Захід відбувся в привітній, теплій атмосфері та  залишив приємні, неповторні спогади глядачам.

Світлана Іванова
Херсонський обласний палац культури







Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.