on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

27.09.2021, 14:11

У Херсоні відбудеться фестиваль LEGIO Historica

27.09.2021, 14:00

На відкритті театрального сезону в Херсоні презентують виставу за п’єсою іспанського драматурга

24.09.2021, 14:18

Придбали ролі на аукціоні та готуються до вистави. У Херсоні пройшла репетиція акторів-аматорів

До уваги рибалок!


Згідно з Правилами любительського і спортивного рибальства, на підставі наказу Херсонрибоохорони № 25 від 28 березня 2013 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на здійснення любительського і спортивного рибальства в рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2013 році»

Забороняється любительське і спортивне рибальство в зоні контролю Херсонрибоохорони:

 • У Каховському водосховищі – з 10 квітня по 19 червня.
 • У Дніпровському лимані – з 5 квітня по 5 червня.
 • У Дніпровському лимані на відстані 1,5 кілометра від берега углиб на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему – з 6 по 15 червня.
 • В озерах і гирлах лиманів Чорноморського регіону, які з’єднують озера і лимани з морем, і перед гирлами з боку моря та лиманів – на відстані 500 метрів в обидва боки від гирла та на 500 метрів углиб моря, озера, лиману – з 1 квітня по 31 серпня.
 • У річці Дніпро – від місця впадання у Дніпровський лиман до забороненого простору Каховської ГЕС і притоки Інгулець, від гирла до селища міського типу Велика Олександрівка, включаючи придаткову систему цих річок – з 10 квітня по 15 червня.
 • В усіх інших водоймах Чорноморського регіону в межах Херсонської області – з 1 квітня по 30 червня.

Також не дозволяється пересування плавзасобів у заборонених для рибальства зонах (за винятком встановлених суднових ходів). А на ділянках, оголошених Херсонрибоохороною нерестовищами, в період нересту заборонено пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Дозволяється проводити любительський вилов риби у період заборони на здійснення любительського рибальства у вищезазначені терміни безоплатно однією поплавковою вудкою з одним гачком з берега при нормі вилову 3 кілограми на день (розмір вилученої риби має відповідати вимогам Правил любительського і спортивного рибальства) на наступних ділянках:

 • У відкритій частині Каховського водосховища у межах населених пунктів (за винятком вилову риби у затоках): селище міського типу Нововоронцовка, села Бабине, Золота Балка, Нижній Рогачик, Михайлівка, Мала Лепетиха, Гаврилівка, селище міського типу Велика Лепетиха, села Дудчани, Заводівка, Саблуківка, Каїри, Качкарівка, Василівка, Республіканець, Софіївка, селище Червоний Маяк, села Любимівка, Зміївка, міста Каховка, Таврійськ, Берислав, села Новоберислав, Веселе, селище міського типу Горностаївка, село Князе-Григорівка;
 • У Херсоні – з набережних на проспекті Ушакова, біля парку Слави, а також у річці Вірьовчиній від будинку-інтернату для людей похилого віку до виходу в озеро Безмен;
 • У річці Кам’яниха – у межах села Корсунка;
 • ІІ уступ – поблизу селища міського типу Дніпряни;
 • У містах Нова Каховка, Гола Пристань, Цюрупинськ – поблизу міської пристані;
 • У селищі міського типу Білозерка – поблизу пляжу на озері Біле;
 • У річці Інгулець у межах сіл Дар’ївка, Федорівка, Інгулець, Тельмана, Ульянівка, Олександрівка, Микільське, Садове.

За інформацією Херсонрибоохорони
"Гривна".- № 15 (952).- 04.04.2013.- стр. 1, 9

http://www.grivna.ks.ua/do_uvagi_ribalok.htm
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.