on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новости региона

03.08.2021, 14:10

Пам’ятний знак на честь фортеці Іслам-Кермен з’явиться в Каховці

03.08.2021, 12:17

З наступного року конкурс на здобуття літературної премії Анатолія Бахути проводитиметься в межах Каховського району

03.08.2021, 12:00

У Корсунці робоча група вивчала нематеріальну культурну спадщину краю

Все новости

26.05.2015 09:24

Дотик ювілейної «Весни»…

Промайнула вже 50-та весна з тих пір, як обласним Центром народної творчості на базі Бериславського районного Будинку культури було започатковано конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Херсонщини». Цього року він відбувся 22-23 травня і надав можливість шанувальникам театрального мистецтва доторкнутися до прекрасного і бути свідками перевтілення звичайних людей у різноманітних персонажів дитячих казок, героїв невмирущої класики та представників сучасних реалій життя.

Цікаві постановки за класичними і авторськими творами, театральні експерименти, щира атмосфера відвертості, доброзичливості, творчості і натхнення - це все цьогорічна ювілейна «Театральна весна Херсонщини». Яскраве театралізоване відкриття заходу відбулося перед Бериславським районним Будинком культури. Костюмованою ходою по червоній доріжці пройшли актори-учасники конкурсу, презентуючи свої персонажі і налаштовуючи всіх присутніх на свято під назвою «Театр».

У ювілейному конкурсі взяли участь колективи з Цюрупинського, Каховського Бериславського, Великоолександрівського районів, а також з міст Таврійськ, Каховка та Нова Каховка.Протягом двох конкурсних днів журі переглянуло 14 різнопланових вистав - 14 цікавих театральних колективів і режисерів заявили про себе, як про непересічних творчих особистостей, що від щирого серця дарують свої емоції, прагнуть довершеності, не бояться помилок і мистецьких експериментів, шукають шлях до сердець глядачів, тим самим отримуючи швидку енергетичну віддачу.

І хоч журі було складно оцінювати творчі роботи, зважаючи на їх різну направленість, багатожанровість та неординарність, але, беручи за основу критерії оцінювання та власні відчуття від побаченого, конкурсні місця розподілено наступним чином:

ІІІ місце поділили: народний Театр місцевого факту «Тронка» Каховського РБК ім.Фрунзе, керівник Кароліна Медкова та театральна студія «Акцент» Таврійського Будинку культури Новокаховської міської ради, керівник Олександр Голубєв;
ІІ місце поділили: народний Театр юного глядача Новокаховського Палацу культури, керівник заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв та народний театр «Ренесанс» Генічеського РБК, керівник Вікторія Гаркуша;
І місце поділили: зразковий художній колектив театральний гурток «Посмішка» Новокаховського Будинку дитячої творчості, керівник Ольга Ганжа та дитячий театральний колектив «Студія Простір» Великоолександрівського РБК, керівник заслужений майстер народної творчості України Андрій Богун;
Гран При - народний молодіжний театр «Шанс» Новокаховського приладобудівного технікуму, керівник Антоніна Матвієнко.

У складі цьогорічного журі були провідні фахівці галузі театрального мистецтва Херсонщини: заслужений працівник культури України, завідувач кафедри культурології ХДУ, кандидат педагогічних наук, доцент Лідія Лимаренко, та заслужений діяч мистецтв України, заступник директора Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Ірина Корольова - голова журі, які відмітили, що сучасний любительський театр якісно відрізняється від того, яким він був на початку, аматорське театральне мистецтва стало більш зрілим, вистави більш вдалими, режисерські роботі, в більшості, грамотні та професійні. З’явилася схильність до новизни, до найрізноманітніших пошуків, експериментів, та проб. І якщо охарактеризувати творчість театралів-аматорів сьогодні одним словом, напевно, це буде несхожість. Несхожість в сенсі розмаїття форм і засобів, тем і жанрів, вражень та емоцій, які і кличуть нас знову і знову відкривати для себе світ театру.

Обласний Центр народної творчості висловлює глибоку вдячність колективу Бериславського РБК за злагодженість та продуктивність усіх служб закладу при підготовці та під час роботи конкурсу. Особлива подяка начальнику відділу культури райдержадміністрації Полегенько Людмилі Валентинівні за щирий і душевний прийом, який було даровано усім учасникам конкурсу та членам журі.

Херсонський обласний центр народної творчостіНапишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.