on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

19.01.2022, 15:08

У Херсоні відкривається виставка про військове дитинство

19.01.2022, 11:11

"Щедруємо за Україну і безпеку". Херсонці провели акцію проти домашнього насильства

18.01.2022, 15:04

Музикaнти Xepcoнcькoгo дepжунiвepcитeту cтaли учacникaми музичниx "Piздвяниx зуcтpiчeй"

> Новости региона > Театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» представив у Новій Каховці виставу «Ромео і Джульєта»
Все новости

Театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» представив у Новій Каховці виставу «Ромео і Джульєта»

13.09.2021 11:42

 

 

У міському Палаці культури Нової Каховки подарунком від фестивалю «Мельпомена Таврії» шанувальникам театру став спектакль Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру «Ромео і Джульєта».

Про це редакції Online НК розповіла начальник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

У п’ятий день театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який проходить з 3 по 11 вересня на 19-ти локаціях в Херсоні, Миколаєві та Новій Каховці, новокаховчанам пощастило переглянути виставу за відомою п’єсою Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Це мюзикл-детектив у постановці Максима Булгакова. Композитор Тарас Лука.

Художній керівник театру Сергій Дорофєєв розповів: театру в серпні 2021 року виповнилося 80 років! Цьому славному ювілею присвятили виставу і участь у театральному фестивалі.  Виїхавши з Луганська, у 2014 році театр знайшов собі притулок у Сєвєродонецьку. І, починаючи з 2016 року, щороку є учасником театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Прем’єра вистави «Ромео і Джульєтта» відбулася рік тому на сцені Луганського театру у Сєвєродонецьку. Сьогодні вперше цю виставу показали на виїзді. З Нової Каховки колектив поїде до Миколаєва, потім – до Запоріжжя.

Про те, яка роль театру сьогодні в житті українців, Сергій Дорофєєв сказав таке:

– В будь-якій країні, особливо у важкі часи, культура, і зокрема, театр – мають бути на першому місці. Бо заради того і боремося. Заради культури, історії, майбутнього нашого, заради людей. Приміром, ми представляємо сьогодні Луганщину. Це регіон, де нині йде війна з окупантом. Наш театр, який перемістився з Луганська, і до прийняття Закону про мову, і сьогодні – працює українською мовою. В першу чергу він є носієм загальнонаціональної ідеї. І зараз ми в себе в регіоні та по Україні виконуємо «лікувальну» функцію, допомагаємо позбавлятися психологічних травм, які нанесені нашим життям. Театр – це ліки для душі.


Головний режисер театру Максим БУЛГАКОВ висловив побажання глядачам:

– Хочу побажати розуміння, відчуття атмосфери. Щоб люди прийняли все, що ми маємо сказати. Щоб вони відчули це і ще довго про це говорили вдома і обговорювали теми, які ми підіймаємо в цій виставі.

Так і сталося. Глядачі із захопленням подивилися виставу і віддячили авторам та виконавцям щирими оплесками за майстерну гру, за власне оригінальне бачення відомої п’єси, і особливо – за чудовий український переклад, блискучу українську мову акторів.

На виставі були присутні заступник міського голови Володимир АРНАУТ і начальник міського відділу культури і туризму Наталія ЗАРУДНА. Вони вручили директору – художньому керівнику театру Сергію ДОРОФЄЄВУ і головному режисеру Максиму БУЛГАКОВУ квіти і Подяку міського голови Володимира КОВАЛЕНКА – “За значний внесок у розвиток театрального мистецтва та яскравий виступ в м. Нова Каховка в рамках проведення XXIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

Джерело інформації

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.