on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Literature > Libraries > Still to gas - it will be ideal

Ще б газу - буде ідеально

Редакція «Нового дня» повсякчас тримає руку на пульсі часу і передусім висвітлює ті теми, які найбільше цікавлять звичайних людей. Так, нещодавно ми відгукнулися на звернення читачки з Херсона, у якому вона скаржилася на побутові незручності та холод у приміщенні міської дитячої бібліотеки № 22, розташованої по вулиці Київській. Кореспондент «НД» разом з директором централізованої бібліотечної системи м. Херсона Галиною Нєжинською завітали до книгозбірні, аби побачити ситуацію на власні очі. Як виявилося, недарма.

На порозі нас привітно зустріла завідувач бібліотеки Галина Гаран. У приміщенні дійсно відчувалося, що з опаленням тут не все гаразд. Втім, здивувало інше. І приємно. У цьому дитячому закладі культури, всупереч розмовам про те, що сьогодні більшість державних установ країни переживають скруту, пахло свіжим капітальним ремонтом, виконаним за всіма європейськими вимогами: рівнесенькі стіни, пофарбовані у пастельні тони, нові вікна з білосніжними підвіконнями — металопластикові, а під ними такі ж новенькі сучасні батареї. До речі, бібліотека привертає увагу і з вулиці — ось що означає справжній ремонт.

—У нас його не було понад 20 років, — зауважує господиня книгозбірні і додає, що саме два роки тому міська рада знайшла кошти на створення якісно нових умов для спілкування малечі з книгою. Аби під час проведення ремонту діти не відчували розриву з улюбленою книгозбірнею, було вирішено, хоч і без зайвого комфорту, таки обслуговувати їх і в цей час.

Сьогодні і велика робота, і пов'язана з нею побутова метушня вже позаду. Залишився останній пунктик, але теж дуже важливий: усі роки заклад культури, що стоїть у центрі сучасного Херсона, опалювався звичайною пічкою. Провести у бібліотеку газ не дозволяли технічні умови, оскільки об'єкт межував з квартирою. Лише навесні 2008-го на місці останньої було відкрито магазин. Та поки це сталося, плани у книгозбірні теж з'явилися нові. «Ми вирішили ні від кого не залежати і замовити свій проект газопостачання. Тепер чекаємо від міськради цільового фінансування. Ціна питання — близько 60 тисяч гривень», — розповіли Галина Вікторівна та Галина Іванівна.
З огляду на капітальну реконструкцію, пічне опалення прибрали. Тільки-но буде виділено кошти, не забариться і тепло, адже тут вже встановлено не тільки нові батареї, а й потужний котел. І хоча зараз через морози на вулиці стає холодніше і в приміщенні, успішний результат, який вже видно у цій справі, зігріває серця і бібліотекарів, і шанувальників книгозбірні.

По дорозі з закладу, в автівці, директор ЦБС м. Херсона додає, що якби не Галина Гаран, то такої бібліотеки, якою вона стала сьогодні, не було б. «Під час ремонту Галина Іванівна тут працювала і вдень, і вночі, навіть охороняла полиці з книгами. Ми знали, що, окрім неї, цій книгозбірні ніхто не зможе дати нове життя. На таких людях тримається уся бібліотечна система», — оптимістично зауважує Галина Нєжинська.
Відвідувачами книгозбірні № 22, з бібліотечним фондом 20 тисяч примірників, є понад 2,5 тисячі дітей різного віку, як з прилеглих районів та шкіл, так і з усього міста.

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.
Новий день.-22.-01.2009
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page