on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> News > Херсонські артисти, які взяли участь у телешоу "Румунія має талант", дійшли до півфіналу
All news

Херсонські артисти, які взяли участь у телешоу "Румунія має талант", дійшли до півфіналу

17.03.2023 21:35

 

Херсонські артисти, які взяли участь у телешоу "Румунія має талант", дійшли до півфіналу

Учасники херсонської естрадно-циркової студії "Jin Roh" Валерій Андрійчук та Ольга Панченко взяли участь у румунському талант-шоу. Вони вибороли місце у півфіналі на телешоу "Румунія має талант". Свою історію артисти розповіли Суспільному.

Запрошення до Румунії було несподіваним, а підготовка до виступу — нелегкою, адже на той момент учасники дуету і тренерка понад пів року перебували в різних містах та країнах.

"Це дует "Повітряні петлі", Оля і Валера. Цьому дуету вже кілька років. За цей час вони здобули дуже багато нагород. Ми заново згадували цей номер, розбирали трюки. Це не була проблема в роботі з дітьми. Вони працьовиті, сильні, вони завжди знаходять спільну мову в роботі між собою", — говорить тренерка естрадно-циркової студії Jin Roh Ірина Бутусова.

Дійшли до півфіналу, готуються до наступного етапу. Херсонські артисти взяли участь у телешоу "Румунія має талант"

Валерію 15 років, п’ять із них він займається в студії "Jin Roh". Виступ у Румунії став для нього першою поїздкою за кордон.

"Важко, бо не в своєму залі, в іншому місті тренуємося. Важко було знайти зал, часу дуже мало. Нам треба було згадати, як нам працювати разом. Для цього потрібен був час, бо ми довго не займалися разом, і вже відвикли друг від друга. З нею займатися добре. Буває, вона щось розуміє, щось не розуміє. Буває, щось ми не можемо зробити вдвох, бо якісь є непорозуміння", — каже Валерій Андрійчук.

Дійшли до півфіналу, готуються до наступного етапу. Херсонські артисти взяли участь у телешоу "Румунія має талант"

Зараз дует готує нові номери – для другого етапу конкурсу в травні та фіналу, до якого сподіваються потрапити, розповіла учениця Херсонської естрадно-циркової студії "Jin Roh" Ольга Панченко.

"У дуеті не дуже складно, бо коли тебе тримають, ти будеш впевнена, що не впадеш. Ми дуже довіряємо друг другу. Я дуже хочу, щоб ми пройшли далі, пройшли на фінал. Хочу забрати якісь кошти там і все віддати на ЗСУ", — говорить Ольга Панченко.

Через російські обстріли студія поки не має можливості відновити тренування у Херсоні, каже Ірина Бутусова. Більшість учнів і тренери студії перебувають у різних містах України та за кордоном, дехто влаштувався на роботу на круїзному лайнері.

"Дехто з учнів у тих містах, де вони є, намагаються ходити до інших студій або працювати самостійно в залі. Ми, своєю чергою, намагаємося хоча б із кимось дистанційно працювати за допомогою обміну відео чи зуму", — каже Ірина Бутусова.

Зустрічі у рідному Херсоні чекають і вірять, що скоро зможуть відновити звичні тренування розповіла Ірина Бутусова.

Джерело