on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

All news

20.10.2015 09:11

«Ігри патріотів»

За ініціативи голови Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» Сергія Мінєнкова 16 жовтня 2015 року у Великокопанівському лісництві за участю старших школярів Великокопанівської загальноосвітньої школи пройшов військово-патріотичний захід «Ігри патріотів». Впродовж дня 8 команд змагались між собою у різноманітних конкурсах та спортивних випробуваннях за звання переможця та грошовий приз. Кожен клас мав назву свого загону: «Олешківські козаки», «Соколи», «Загін Сагайдачного», «Лицарі», «Воїни світла», «Яструби», «Гайдамаки», «Обрані».

У конкурсі «Кращий загін» юні патріоти показували майстерність стройового шагу та стройової пісні, а також презентували свою ватагу. Капітани загонів змагались за право називатись влучним стрілком та демонстрували навики командирів. Основою випробувань стали спортивні змагання, де учасники випереджали один одного у качанні пресу, підтягуванні на турніку, віджиманні від землі, киданні гранати, підніманні гирі вагою 16 кг та перетягуванні канату.

Естафета - найважчий конкурс, у якому потрібно було йти гусячим шагом, кидати в кільце гранати, нести «поранених», бігти через уявне болото, кантувати тракторне колесо, та ін. У конкурсі «Медична допомога» оцінювалось вміння надавати першу допомогу та знання з анатомії. Особливо цікавими були конкурси груп підтримки, української страви та конкурс «Козацьке містечко». Юні господарі вітали гостей - членів журі - смачними гостинцями та презентували кожен своє «містечко». Гості у свою чергу дякували за гостинність та давали професійні поради по техніці встановлення наметів, спорудження вогнища, облаштування території. На вогнищах біля штабу готувався міцний гарячий чай, варився справжній козацький куліш.

Були присутні на заході і військові. Представники Цюрупинського райвійськкомату оцінювали конкурс «Кращий загін» та конкурс капітанів. Важливий гість патріотичного заходу - боєць АТО з 28-ї механізованої бригади під позивним «Мічман» подарував пускову трубу від протитанкового гранатомету школярам загону «Соколи», які дуже прагнули до перемоги, але трохи не дотягли до призового місця. Діти передали подарунок зі Сходу до шкільного музею.

За підсумками всіх конкурсів у І військово-патріотичному заході «Ігри патріотів» команди розподілили міста наступним чином:
І місце – загін 8-А класу «Олешківські козаки»;
ІІ місце – загін 10-Б класу «Гайдамаки»;
ІІІ місце – загін 11-Б класу «Обрані».

Призери отримали дипломи та кубки «Ігор», а загону-переможцю головний спонсор свята вручив грошовий приз в розмірі 1000 грн. Не залишились і всі інші без відзнак. Організатори вручили дипломи за участь, а партнери заходу і водночас журі - Херсонський обласний Центр народної творчості - подарували командам українські сувеніри-обереги. Також журі окремо відзначили трьох дівчат - кращих учасниць: Ольгу Поморцеву, Христину Мальченко та Руслану Щербину, які змагались на рівні з хлопцями, а іноді і краще.

Організатори дякують за допомогу у проведенні гри: Великокопанівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Великокопанівське лісництво, Цюрупинський райвійськкомат, Херсонський обласний Центр народної творчості, ТРК «Скіфія», Громадську організацію «Козацтво Таврії - Олешківська Січ», Великокопанівську лікарню, кандидатів в депутати місцевих рад: Сергія Бойка, Степана Дарія, Людмилу Озарко, Аліка Младзієвского, Андрія Буханцова, Ольгу Калнауз та Сергія Кравченка.

Дякували і спонсорам свята, без яких воно б не відбулося, а це кандидат в депутати Великокопанівської сільської ради Ілля Долженко та засновник ТОВ «ЮФ Константа К» м.Херсон Костянтин Причина. По закінченню заходу і учасники, і організатори виявили сподівання, що наступні «Ігри патріотів» пройдуть вже на більш високому, спочатку районному, а згодом і обласному рівні.

Перемога - це найкраще, що в житті стається,
Усмішка так щиро сяє і душа сміється!
Всіх вітаємо сердечно і добра бажаємо,
Дякуємо всім за участь й на той рік  чекаємо!
Маємо надію щиру, що започаткуємо,
Ігри ці ми відтепер кожен рік святкуємо!

Сергій Мінєнков
Автор віршів - Людмила ОзаркоLeave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page