on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> News > ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»
All news

ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

06.04.2024 20:04

 

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у березні-червні 2024 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, популяризація європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2024 року, а нагородження переможців і призерів відбудеться у вересні 2024 року.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків

«Я маю ПРАВО на життя»

 

1. Загальні положення.

1.1. ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс) – це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

 • відображення прав дитини та молоді, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав;
 • розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;
 • формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;
 • підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Європейського Союзу серед молодих учасників.

1.3. Організатором Конкурсу є Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки міністерств і відомств (за додатковим погодженням).

1.4. Конкурс проводить Організаційний комітет, склад якого формується та затверджується організаторами конкурсу.

1.5. Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова).

Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

У роботах обов’язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (моб. телефон та електронна адреса (e-mail).

1.6. Підсумки Конкурсу підбиваються у вересні 2024 року.

 

2. Учасники Конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, закладів мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

 

3. Вимоги до робіт.

3.1. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану  тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

3.2. До участі в Конкурсі допускаються роботи у друкованому та електронному варіантах обсягом не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

3.3. У супровідному листі до есе зазначаються:

 • відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, група, вік, контакти);
 • повне найменування закладу освіти (населений пункт, район, область);
 • контакти (номер моб. телефону та електронна адреса (e-mail);
 • відомості про керівника (у разі наявності).

3.4. Малюнок має відповідати запропонованою організаторами Конкурсу тематиці. До участі в Конкурсі допускаються малюнки, виконані у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери і т.д. Формат малюнка може бути А1, А2, А3. Надіслані на Конкурс малюнки не повертаються і рецензії авторам не видаються.

3.5. На звороті малюнка мають бути зазначені:

 • найменування закладу освіти;
 • відомості про автора (прізвище, ім’я, клас, контакти);
 • прізвище, ім’я художнього керівника (за наявності).

3.6. Конкурсна робота має бути завершеним, художньо оформленим витвором. Роботи, що не відповідають справжнім вимогам, до розгляду не приймаються.

 

4. Конкурсна комісія (журі).

4.1. Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія (журі) Конкурсу.

4.2. Журі Конкурсу, яке формується та затверджується організаторами конкурсу:

 • здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;
 • своїм рішенням визначає переможців Конкурсу.

 

5. Порядок підбиття підсумків Конкурсу.

5.1. При підбитті підсумків журі визначає переможців і призерів, які зайняли перше, другі та треті місця, а також у спеціальних номінаціях.

5.2. Критерії оцінки робіт (есе):

10 балів

Дотримання стилістичних і синтаксичних правил 

20 балів

Послідовність, логічність викладених думок

20 балів

Оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора

50 балів

Максимальна кількість

 

Критерії оцінки робіт (малюнок):

10 балів

Відповідність роботи цілям і завданням Конкурсу

20 балів

Оригінальність ідеї, яскравість і виразність роботи

20 балів

Художнє виконання малюнку

50 балів

Максимальна кількість

5.3. Підбиття підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

5.4. За рішенням Оргкомітету Конкурсу для визначення його переможців може бути організований відкритий захист кращих робіт.

5.5. Переможці та призери ІІ-го Всеукраїнського Конкурсу нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

 

 

Джерело: Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА

 

 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page