on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Music > International forum - festival "Krok in maybutnє > Легендарні «Smokie» будуть у Херсоні


Легендарні «Smokie» будуть у Херсоні

Перший Міжнародний фестиваль «Крок у майбутнє» відбудеться у Херсоні за місяць. 31 серпня -1 вересня на концертному майданчику набережної Парку Слави для херсонців та гостей міста виступатимуть легендарні «Smokie», німецька співачка українського походження Кіра Кафт, грузинська група «Горгішелі»та місцеві виконавці, які в своїй творчості використовують музичні традиції і мову українців та національних меншин. Про це повідомили організатори фестивалю - представники міського громадського об'єднання «За майбутнє Херсона». Вони планують створити довгостроковий національний проект, для чого заручилися підтримкою Херсонської обласної державної адміністрації і, зокрема, її голови - Бориса Сіленкова.

Хоча презентація проекту відбуватиметься напередодні виборів, організатори заявляють, що він з виборчими перегонами не пов'язаний. Дні фестивальних заходів вони оголошують ДНЯМИ БЕЗ ПОЛІТИКИ. Кошти на їх проведення виділятимуть не політичні партії, а меценати. Причому такі меценати, бізнес яких не пов'язаний з виробництвом алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, - підкреслюють організатори. Головну ідею - єднання українського народу та здоровий спосіб життя - уособлює емблема «Кроку у майбутнє».На ній зображено дерево.

«Сьогодні на території Херсонської області проживають 115 народів і народностей. Всі ми - як листя одного дерева.», - зазначив керівник фестивалю Володимир Макуха.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Яковлева, Херсонщина вже має досвід проведення фестивалю національних меншин - це відомий обласний фестиваль «Таврійське перевесло». Тож сподіватися на вдалу спробу на міжнародному рівні підстави є, вважає він.

Вже сьогодні до оргкомітету з різних областей України, а також з Німеччини та Молдови надходять заявки на фестиваль наступного року. Його планують проводити у кілька етапів. Кожен з них являтиме собою міні-концерт, присвячений культурі окремої національності. Міні-концерти матимуть відеосупровід, сюжети якого розповідатимуть про визначні пам'ятки Херсонщини, пов'язані з історією тієї чи іншої народності. Переможці, яких визначатимуть шляхом СМС-голосування, виступатимуть на великій сцені фестивалю разом із його гостями - зірками української естради та відомими артистами з «великої» батьківщини конкурсантів. Таким бачать фестиваль за рік.

На презентацію ж, яка відбудеться за місяць, мають прибути українські групи «Їжаки сміються», «Фабула», «Юркеш» на чолі з вокалістом Юрком Юрченком, грузинський гурт«Горгішелі», колишня одеситка, а тепер німкеня Кіра Кафт та хедлайнер фестивалю -група «Smokie».

Галина Філіпова
Херсон маркет. - 2007.-02.-08
 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page