on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Music > Дворец молодежи и студентов > Море, пристрасть та краса

 

Море, пристрасть та краса

Минулої п’ятниці у Палаці молоді та спорту відбулось справжнє свято. Вже втринадцяте наше місто обирало “Міс Херсон-Міс Таврія” Незважаючи ні на які забобони стосовно числа 13, свято пройшло на найвищому рівні та подарувало масу емоцій. До речі, свою магію число 13 показало під час нагородження. Але про це пізніше. Оцінити красу херсонських дівчат зібралось і багато почесних гостей. Перед початком конкурсу привітати учасниць та глядачів на сцену вийшли в.о. мера Зоя Бережна та начальник УМВС в Херсонській області, генерал-майор міліції Валерій Літвін. Вітання конкурсанткам передав і народний депутат Володимир Сальдо. До речі, організатори висловили йому особливу подяку за те, що він на протязі 10 років допомагає організовувати та проводити це свято. Ведучими вечора стали артисти нашого драмтеатру – чарівна Лоліта Міносян та Заслужений артист України Сергій Кияшко.

І ось шоу почалось. Двадцять учасниць з’явились перед глядачами в образі ніжних грецьких богинь. Традиційним був вихід у купальниках. Проте він був незвичним. Оскільки наше місто – місто корабелів, красуні вийшли у образах морячок та станцювали “Яблочко”. Ще й продефілювали разом з курсантами нашої Морської академії. Цей номер настільки сподобався присутнім, що Зоя Бережна попросила повторити його на святкуванні Дня міста. У перервах між виходами дівчат глядачів розважали артисти піснями та танцями. Південні дівчата по праву вважаються найпалкішими. І учасниці це знову довели. Красуні показали на подіумі справжню іспанську пристрасть у яскраво-червоних сукнях. А під ліричну пісню “Сніг” дівчата продемонстрували вишукані шуби від одного із партнерів конкурсу. І наостанок – вихід у вечірніх сукнях. Весь цей час глядачі могли віддати свої голоси за одну з учасниць, яка їх найбільше вразила. Після антракту настав момент, якого всі чекали – оголошення результатів.

До фіналу красуні мали нагоду продемонструвати свої кулінарні здібності. Титул “Міс Господиня” отримала учасниця №7 Ірина Литвиненко. А Катерина Кузіна (учасниця №12) стала “Міс Талант” та “Міс Дружба”. З обличь красунь не сходили посмішки, а в очах кожної дівчини палав вогонь впевненості, що саме вона – справжня королева Дві красуні розділили між собою титул “Міс Чарівність” – Поліна Повелиця (№8) та Вероніка Литвяк (№17). “Міс Привабливість” також стали дві дівчини – Наталя Пронкіна (№18) та Тетяна Долженко (№5). “Міс Грація” стала учасниця під номером 13 – Ольга Довгань. Титули “Міс Шарм” отримали Ксенія Опришко (№4) та Ксенія Каляка (№11). Жаклін Гайдамака (№1) стала “Міс Вишуканість”, а Ілона Сутула (№6) отримала титул “Міс Елегантність”. Учасниця під номером 20 Юлія Завгородня стала “Міс Еліт”, Любов Змага (№15) отримала того вечора титул “Міс Модель”. А Валерія Куйбіда (№19) стала “Міс Фотомодель”. Фавориткою глядачів стала Оксана Литвиненко (№2).

Але на цьому нагороди не скінчилися. Третіми віце-Міс стали Христина Рєзанова (№3) та Ірина Литвиненко (№7). Другими віце-Міс Таврії цього року назвали Анну Добрянську (№9) та Юлія Покидько (№16). А Валерія Коробчук (№14) та Юліанна Берлим (№10) здобули титут першої віце-Міс. Ну і найголовніша інтрига вечора – хто ж отримав омріяні діадеми перможниць? І тут згадаємо про магічне число 13. Звання “Міс Таврія” отримала учасниця під номером 13 – Ольга Довгань. Дівчина не змогла стримати емоцій і розплакалась на сцені. Вже за рік вона представлятиме наш регіон на конкурсі “Королева України”. А найгарнішою дівчиною Херсона стала Ксенія Каляка (№11). За кілька тижнів вона виборюватиме титул “Міс Україна”. Не залишились без подарунків і самі організатори конкурсу. “Мамі” цього конкурсу краси, людині, без якої не було б цього свята, заслуженному діячу мистецтв України Аллі Кашициній подарували подорож до Єгипту. Того вечора всі учасниці буквально потонули в квітах та подарунках від партнерів та шанувальників конкурсу. А глядачі виходили із зали з гарним настроєм та массою емоцій.

Олена Піменова
"Вгору".- №9(544).- 28.02.2013.- стр.4
vgoru.org/index.php/all-news/culture/item/1568-the-sea-a-passion-that-beauty

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page