on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> People > Cinema > Носков Илья

Носков Ілля Анатолійович

Офіційний сайт Іллі Носкова тут

Носков Ілля Анатолійович народився 21.07.1977, м.Нова Каховка, Херсонська обл., Україна. Лауреат міжнародного фестивалю «Монокль» (2001, за моноспектакль «Вітер»)

Освіта

Ілля Носков (брат актора Андрія Носкова) народився в українському містечку Нова Каховка Херсонської області. У шкільні роки займався в музичній школі, танцювальному гуртку, брав активну участь у житті школи.

У 1992 році, коли Іллі було 15 років, він приїхав до Ленінграда в гості до брата Андрія Носкову, який в цей час навчався в Ленінградському державному Інституті театру, музики і кінематографії ім. Н.К. Черкасова. Ілля спробував вступити в цей же інститут - і вступив! Тільки коли закінчилися іспити з'ясувалося, що Ілля ще не має атестат про середню освіту. Тоді було вирішено, що він буде вчитися у вечірній школі і паралельно відвідувати заняття слухачем в ЛГИТМИК. Через рік Ілля, отримавши атестат про повну середню освіту, був зарахований на другий курс в майстерню А. Д. Андрєєва.

Театр

Закінчивши Театральну Академію у 1997 році, Ілля був прийнятий в трупу Александрінського театру. Там пропрацював 10 років. За ці роки грав у спектаклях «Двійник» (роль-Петрушка), «Ревізор» (роль-Гібнер), «На всякого мудреця досить простоти» (роль-Єгор Курчаев), «Пігмаліон» (роль-Кокні), «Борис Годунов »(роль-царевич Федір),« Казка про царя Салтана »(роль-Ад'ютант),« Обмани »(роль-Олександр Сорокін),« Гамлет »(роль-Актор на всі руки),« Бідність не порок »(роль- Митя), «Віяло леді Віндермір» (роль-Містер сесія), «Зимова казка» (роль - Лорд Флорізеля), «Сказання про царя Петра і убитому сині його Олексієві» (роль-Іван Великий Афанасьєв), «Пігмаліон» (роль -Поліцейскій), «Платонов» (роль-Василь).

У 2001 році на малій сцені Александрінського театру відбулася прем'єра моновистави «Ветер'». В оригінальній сценічної композиції парадоксальним чином римуються два містичні петербурзькі поеми, написані з різницею в століття: «Дванадцять» О. Блока і пушкінський «Мідний вершник». Поеми Пушкіна і Блоку у виставі пов'язані не тільки спільністю теми Петербурга і Росії - режисера і актора насамперед хвилює доля людини, підхопленого «вітром історії», на зламі епох втратив опору всередині себе і болісно намагається протистояти шаленому світу. Герой Іллі Носкова постає то неприкаяним вічним мандрівником, бентежним в пошуках сенсу буття, то примарним петербурзьким мрійником, у свідомості якого проносяться картини минулих часів, то поетом, провідним напружений діалог із сучасністю. Музика Альфреда Шнітке надає виставі трагічний обертон.

Ілля грає на сценах інших Пітерських театрів, а також в антрепризах. Так в 1997 році Ілля зіграв Капітана Мешем у виставі «Склянка води» на сцені Молодіжного театру на Фонтанці, в 1999 році Сергія у виставі «Зелені щоки апреля» на сцені театру «Особняк». Серед антрепризних проектів Іллі: «Мишоловка» (2001 - 2005 рр. Роль-сержант Троттер); «Срібна корова», де Ілля може виконати (в залежності від зайнятості інших акторів) цілих 3 ролі !!! - Дживса, Гасси, і головну - Берті.

У 2004 році братами Андрієм та Іллею Носкова було засновано театральне товариство «Носкова і компанія». До теперішнього часу товариство випустило 2 вистави: «Подорож» за мотивами «Сьомого подорожі Йона Тихого» Станіслава Лема та «Ігри любові» за комедією Робера Ламуре "Моя парижанка". Ілля зайнятий в обох виставах.

Кіно

Перша робота в кіно - роль Ераста Фандоріна в телефільмі «Азазель» за однойменним романом Бориса Акуніна. Ілля втілив образ молодого, чарівного й сміливого московського сищика. Ця роль стала для Іллі трампліном у світ кіно, йому пощастило працювати з чудовим режисером Олександром Адабашьяном, оператором Павлом Лебешева, знаменитими партнерами. Крім цього - завдяки цій роботі вся країна дізналася, що є такий актор - Ілля Носков.

У період з 2002 по 2007 роки актор знявся в багатьох фільмах і серіалах, серед яких: «Московська Сага» (Борис Градов), «Жінки в грі без правил» (Георгій), «Щасливий» (Артем Ковальов), «Цілують завжди НЕ тих »(Андрій),« Коротке дихання »(Олександр Зотов),« Точка »(солдат),« Повернути Віру »(Руслан),« Травесті »(Сергій Маланько),« Закон мишоловки »(Сергій Верейкін),« Азіат » (Іван), «Одна ніч кохання» (цесаревич Олександр).

Особисте життя

У 2004 році Ілля Носков одружився на Поліні Васильєвої. Вони познайомилися за три роки до цього в кафе. У жовтні 2006 року у подружжя народилася дочка Софія.

Фільмографія:

  • 2002 Азазель - сериал
  • 2003 Женщины в игре без правил - сериал
  • 2004 Московская сага - сериал
  • 2005 Целуют всегда не тех
  • 2006 Травести
  • 2006 Вернуть Веру
  • 2007 Путейцы - сериал
  • 2008 Одна ночь любви - сериал

    Джерело інформації
1. 21.07.2019 16:47
Наталія
Актор Театру на Васильєвському. Грає у виставах "Ідіот" (по однойменному роману Ф. Достоєвського, роль - Парфен Рогожин), "Безприданниця" (за п"єсою О. Островського, роль - Сергій Паратов), "Женитьба" (за п"єсою М. Гоголя, роль - Ілля Кочкарьов). З 2017 року зайнятий у спектаклі "Ідеальний чоловік" (за п"єсою О. Уайльда, роль - лорд Горинг).

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page