on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> News > До розвитку громад – через успіх креативних проєктів
All news

26.01.2022 14:11

До розвитку громад – через успіх креативних проєктів

Це проєкт для громад Херсонщини, в якому представники місцевого самоврядування та представники креативних індустрій пройдуть шлях від ідеї спільного проєкту до створення заявки на отримання фінансування для його втілення.

А також разом навчатимуться проєктному менеджменту, промоції проєктів у своїх громадах та написанню грантових заявок; отримають корисні контакти та візьмуть участь у дослідженні креативного потенціалу Херсонщини.

Запрошуємо команди із громад Херсонської області, які вже втілюють проєкти в креативних індустріях або зацікавлені у їх реалізації, подавати заявки на участь у проєкті.  

Дізнатися більше про те, які галузі відносяться до креативних індустрій в Україні, можна за посиланням.

Проєкт «До розвитку громад – через успіх креативних проєктів» впроваджується Асоціацією Креативних Індустрій України (CIAU) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Це перший проєкт CIAU в рамках ініціативи Креативні Громади України.

Долучайся, реєструйся, розвивайся!

Давайте разом розвивати вашу громаду через успіх креативних проєктів!

Для конкурсного відбору завантажте та заповніть форму реєстраціїЗаповнену форму надішліть на e-mail адресу hromada@ciau.org.ua до 21:00 4 лютого 2022 року. В темі листа, будь ласка, вкажіть «назва громади заявка До розвитку громад через успіх креативних проєктів»

Для участі відберуть 5 територіальних громад із Херсонської області, які:

●    готові сформувати для участі у програмі команду в складі: 2 спеціалісти громади, 2-3 представники креативних індустрій (це можуть бути організатори культурних заходів (фестивалів, конкурсів), IT-спеціалісти, фахівці з реклами та PR, дизайнери, фотографи, керівники бібліотек, народних домів, культурних центрів, представники народних промислів та інші представники креативних індустрій). Обов’язковою умовою є присутність у команді представника бізнесу із креативного сектору; 

●    будуть спроможні залучити до діалогу представників креативних індустрій своєї громади;

●    зможуть забезпечити делегованих фахівців відповідним технічним обладнанням (комп’ютер, веб-камера, мікрофон, Інтернет).

Перевага буде надана тим громадам, які мають ідею проєкту, яку хочуть реалізувати спільно за участі представників місцевого самоврядування та культурних і креативних індустрій.

Учасники отримають

1. аналіз креативного потенціалу своєї громади (лютий-березень 2022);

2. участь у навчальній програмі, що допоможе сформувати ідею спільного проєкту (березень-травень 2022);

3. експертну підтримку у написанні заявок для подання на фінансування (травень-червень 2022);

4. промоцію проєктів Асоціацією та можливість налагодження контактів із членами Асоціації. 

Для кого цей проєкт і що таке креативні індустрії?

Мрієте організувати мистецьку подію у своїй громаді? Можливо, у вашому селищі є унікальні артоб’єкти, які потрібно популяризувати та залучити відвідувачів? Чи, може, маєте цікаву ідею, яка створить нові робочі місця у вашій громаді і потрібна підтримка у розробці бізнес-плану, промоції, залученні зацікавленої громадськості та представників місцевого самоврядування? 

Все це можливо не лише реалізувати, а й перетворити на прибуткову справу. Адже креативність у світі – вже давно не лише про творче вираження та мистецтво, а все більше про економічний розвиток.

На думку члена ради креативних індустрій уряду Великобританії Джона Ньюбігіна «основним паливом економіки ХХ ст. була нафта, а паливом ХХІ ст. – є креативність».

Креативність стає ключовим фактором розвитку економіки та суспільства. Всесвітній економічний форум (WEF) визначив її однією з головних компетенцій майбутнього. 

Креативна економіка вже забезпечує 50 млн робочих місць та 6,1% світового ВВП, зростаючи на 30% на рік. В деяких країнах креативні індустрії сягають понад 10%. Україна має вагому частку креативної економіки 7% ВВП, але її потенціал може бути значно вищий.

Саме тому ми віримо в розвиток креативної економіки в українських громадах! 

Організатор

Проєкт «До розвитку громад – через успіх креативних проєктів» впроваджується Асоціацією Креативних Індустрій України (CIAU) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Це перший проєкт CIAU в рамках ініціативи Креативні Громади України.

Асоціація Креативних індустрій України (CIAU) – неприбуткова організація, яка створює продукти та надає послуги, що спрямовані на розвиток креативних індустрій в Україні та популяризацію українських креаторів та їх проєктів в Україні та світі. 

Головна мета проєкту: підтримати співпрацю між спеціалістами громад та представниками культурних і креативних індустрій Херсонщини і допомогти ініціативам, народженим в межах цієї співпраці, знайти фінансування на реалізацію.

У разі запитань, пов’язаних із проєктом, будь ласка, звертається за адресою hromada@ciau.org.ua  

Програма для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС  та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. U-LEAD сприяє прозорому підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Джерело

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page