on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Topics > Literature > Writers of Tavriya > Holiday of spring and love

Свято весни та кохання

Чергове святкове засідання Каланчацького поетичного клубу любителів та шанувальників літературного слова «Дивослово» (Організатор і керівник бібліотекар Інна Красновська) було проведено за темою «Жінка, Весна і Кохання». Адже все на Землі від Жінки: Любов і Материнство, Краса і Весна, Життя і Ніжність, Натхнення і Творчий Злет, Музика і Поезія...

На поетичну зустріч, звичайно ж, прийшли постійні учасники клубу - місцеві самодіяльні поети та поділились своїми останніми ліричними надбаннями: Людмила Леоновець, Анатолій Суганяк, Євген Ейсмонт..., жителі селища - закохані в поетичне слово: Ірина Лагіенко начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Світлана Харченко секретар Каланчацької селищної ради, Надія Куюн Голова Районної Ради ветеранів, Лідія Кишинівська Голова громадської організації «Первоцвіт», Олександр Куюн депутат Ка-ланчацької селищної ради та багато багато інших, завітали нові таланти, поетично та музично обдаровані люди, що поповнили постійно зростаючий склад творчого осередку «Дивослово»: Олексій Пометун, Андрій Окул, Олег Крайнов учасник всеукраїнських програм «Карооке на майдані» та «Шанс»... Тепло зустріті оплесками, пролунали зі скарбнички «Дивослова» вірші Петра Бігана та Петра Герасимчука, твори сьогоднішніх учасників клубу Сергія Чурая, Олександра Тупиці, Юлії Шовкун (Стринжі) та інших.

Кожна людина, кожен народ має свої святині. До таких Святинь належить любов до Матері, яка подарувала життя, виростила, викохала, випестила кожного з нас. Мабуть, не вистачить усіх скарбів земних, щоб оцінити силу материнської любові. Проходять роки, віки, а материнська любов завжди залишається незмінною, ні в просторі, ні в часі. Саме про це було чергове слово... Майже рік тому до клубу завітала чарівна жіночка, наша самодіяльна поетеса Людмила Леоновець і з першого разу полонила серця колег своєю красою поетичного слова. Саме вона присвятила віночок віршів найріднішій душі - Матусі.

Олег Крайнов, гість свята, учасник всеукраїнських телепередач «Караоке на Майдані» та «Шанс», переконав усіх у тому, що Жінка - істота Небесна, така ж вічна і незбагненна, як зоряне оточення нашої планети. У посвяту їй він виконав пісню-гімн жінкам Таврійського краю «Королева із Каланчака» на слова наших земляків Петра Бігана на музику Вадима Куршпіля. До речі, на вірші Петра Бігана написано чимало чудових пісень. Декілька з них пролунали й зараз у виконанні вокального ансамблю «Южаночка» Партизанського селищного будинку культури: «Плинуть хмаринки», «Білим цвітом - фатою...»

Щирими довго не - змовкаючими оплесками зустріли присутні вірш - посвяту Анатолія Суганяка своїй дружині Любові Олексіївні. А Євген Ейсмонт вважає себе прозаїком, але до засідання клубу написав вірші любій Музі-«половинці» Люсі та одержав від дружини поетичну відповідь.
Професійно складений сценарій поетичного дійства, талановиті ведучі Інна Красновська та Ірина Добровольська, участь постійних помічників - вокального ансамблю «Южаночка» Партизанського селищного будинку культури, виступ шанувальників ліричної поезії, надало романтизму, ніжності, ліричного настрою, навіяло всеохоплюючий ніжний подих весни. У бібліотеці відбулося справжнє Свято Весни та Кохання. Незважаючи на нічні березневі заморозки...

Надія ФЕДКЄВИЧ, директор Каланчацької ЦБС.
Наддніпрянська правда.-06.03.2009

 

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page