on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

All news

21.12.2015 15:53

Різдвяний сувенір

19 грудня 2015 року у приміщенні Херсонського музичного училища відкрилась передноворічна обласна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяний сувенір», яку організував обласний Центр народної творчості. На виставці були представлені роботи майстрів народного мистецтва з усіх куточків нашого краю. Основна тема робіт – зимові мотиви, Новий рік, Різдво.

Чудові експонати створили справді святковий настрій і відчуття чуда. «Краса душі наших талановитих земляків відчувається тут на енергетичному рівні» - відмітила у своєму вітальному слові почесна гостя виставки – перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова.

Як завжди, наші майстри представили свої таланти у найрізноманітніших жанрах та напрямках народного мистецтва: це неперевершена вишивка Антоніни Теленчак, чудовий декоративний розпис Марії Гусак, Надії Ліхачової та Інни Красновської, теплі роботи наших керамістів – Євгена Довбні та Костянтина Горідова, лозоплетіння Євгена Піскуна та заслуженого майстра народної творчості України Андрія Богуна, етноприкраси з бісеру майстринь Валентини Мерлак, Тетяни Ладченко та Світлани Голубченко, живопис Катерини Зінченко та Лідії Шишкіної, вишиті картини Корокіної Марії, канзаші Віри Соломикіної та Єлизавети Соловйової, декоративні новорічні прикраси та сувеніри Наталі Анєнкової, Тетяни Денисюк, Діани Ігіної, Ольги Бойчук, Маргарити Шевченко та багатьох інших.

Взяли участь у виставці і любительські об’єднання декоративно-ужиткового напрямку «Подарунок» Нововоронцовського РБК, «Сиваський віночок» та «Вишиваночка» Новотроїцького ЦКД, «Мальви» Великолепетиського РБК, «Чонгар-сад» Чонгарського СБК Генічеського району та «Чарівна ниточка» Каховського МПК.

Ще за тиждень до проведення святкових передноворічних заходів обласний Центр народної творчості започаткував проведення благодійних та миротворчих акцій: «Новорічна іграшка – дітям Луганщини», «Твій ангел для «Музею на крилах» та «Різдвяний пряник для бійців АТО». На цю ініціативу відгукнулась уся творча спільнота Херсонщини, працівники клубних закладів, бібліотек, учні загальноосвітніх шкіл, мешканці сільських громад, вихованці дитячих інтернатів та багато пересічних громадян, які від щирого серця виготовляли своїми руками гостинці та подарунки для наших захисників та жителів територій, де ідуть військові дії.

Новорічні прикраси та іграшки будуть відправлені до Луганського обласного Центру народної творчості, що переїхав під часу окупації до Северодонецька. Наші колеги – працівники Центру зможуть передати ці подарунки дітям, які вимушено залишились перед Новим роком без дому, без ялинки, без свята.

Цілий сонм ангелів, вироблених у найрізноманітніших техніках полетять до м.Кремінної Луганської області до «Музею на крилах», який відкрився у Свято-Сергіївському монастирі. Тут збираються ангелики з усіх регіонів нашої держави. Сподіваємось, що ця «ангельська» географія України об’єднає всіх нас і нашу землю.

Різдвяні пряники для бійців АТО прямо під час святкового відкриття головної ялинки області на площі Свободи 19 грудня було передано представникам волонтерського батальйону «Херсонська Чайка», які повезуть їх на передову. І солодкий дух Різдва завітає до наших захисників саме тоді, коли над Україною пролунає перша Коляда.

Херсонський обласний Центр народної творчості щиро дякує всім учасникам виставки «Різдвяний сувенір», а також всім небайдужим людям, особливо маленьким добродіям, які долучились до цих світлих і праведних справ.

Дзвінкої всім Коляди, Щедрої куті і щасливого Нового року!

P.S. Виставка «Різдвяний сувенір» буде працювати у приміщенні музичного училища (пр-т Ушакова, 39) до 25 грудня з 9.00. до 18.00. Поспішіть завітати!

Херсонський обласний центр народної творчостіLeave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page