on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersCalendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Arts and crafts > Kherson regional centre of people art > ХОЦНТ > Семінар хормейстерів
All news

14.11.2016 14:47

Семінар хормейстерів

11 листопада на базі Каховського РБК відбувся семінар-практикум керівників вокально-хорових колективів області, у якому взяли участь 106 чоловік із Білозерського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського, Скадовського районів, міст Каховка та Херсон.

Відкрили навчання: завідуюча відділом культури Каховської райдержадміністрації Калініченко Ю.Л. та директор ОЦНТ, заслужений працівник культури України Аляб’єва С.В., яка зупинилась на спільних з районними клубними закладами планах та заходах Центру.

Для учасників семінару-практикуму свою роботу показали базові вокальні колективи області - народні ансамблі народної пісні: «Журавка» Дудчинського СБК Каховського району (керівник Людмила Гринь), «Жайвір» Ольгинського СБК Горностаївського району (керівник Володимир Мілько) та «Заспів» Горностаївського РБК (керівник Валентина Єльцова).

Робота з колективами та семінаристами проходила у формі диспуту та обміну творчими думками. Особливо вразила присутніх синкретична та органічна робота у ансамблі «Заспів», що поєднувала у собі пісенне мистецтво, театралізацію та народну хореографію.

Методистом ОЦНТ з хорового жанру Валентиною Розум була підготована репертуарна добірка композиторів Херсонщини «Дарую пісню Україні», присвячена 25-й річниці Незалежності України. Один з творів з цієї добірки композитора В.Другальова на слова Б.Стельмаха «Задивилась моя Україна» учасники семінару під керівництвом Валентини Іллівни розібрали на занятті. Поціновувачі творчості нашого херсонського композитора – заслуженого працівника культури України, методиста ОЦНТ з фольклорного жанру можуть ознайомитись з його творами, скориставшись сайтом: http://drugalev.io.ua

Також на практичному занятті було відпрацьовано два народних твори: «Ой сад, виноград» та «Ой чий то кінь стоїть». Семінаристи попрацювали над народною манерою виконання, динамікою та ансамблем. Тож, учасники семінару поїхали додому під новими враженнями, з новими знаннями та новим репертуаром для своєї роботи.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує всім, хто долучився до організації та проведення семінару: голові Ольгинської сільської ради Корінь Н.П., завідуючій відділом культури Горностаївської райдержадміністрації Матецькій Т.А. та директору Горностаївського РБК Афанасьєвій В.В., господарям заходу – завідуючій відділом культури Каховської РДА Калініченко Ю.А., директору РБК Сіренко Н.Є., всім працівникам Каховського районного Будинку культури за теплий прийом та розуміння а також керівникам колективів-ілюстраторів: Людмилі Гринь, Володимиру Мілько та Валентині Єльцовій за активну творчу позицію, мудрість та високий виконавський рівень роботи їх колективів.

Валентина РозумLeave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page