on-line с 20.02.06

Арт-блог

13.05.2015, 09:45

May

Random photo

Voting

???

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Calendar

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

News

01.08.2015, 13:17

Crazzzy Days

13.05.2015, 09:52

den-evropyi-v-hersone---2015

> Organizations > Music > Music group. Type Kherson... > Творчі горизонти «Virgo»


Творчі горизонти «Virgo»

У Херсоні існує чимало молодіжних музичних гуртів. Кожен із них має різну аудиторію і намагається створити власну, несхожу на інші, концепцію діяльності. «Virgo» в перекладі з латинської - діва, непорочна. Таку назву учасники гурту обрали невипадково. За їх словами, музика, яку вони створюють, повинна змінити світ на краще.

Бас-гітарист та вокаліст Роман «Райнер», гітарист Дмитро «Ктулху» та барабанщик Денис «Святояр» почали співати разом не так давно - з грудня 2006-го. І хоч творчі суперечки у юнаків виникають часто, «спрацювалися» молоді люди навдивовижу швидко. Вже зараз є чим пишатися, адже «Virgo» виступала на великих концертах разом з відомими російськими та українськими гуртами «Alcanost», «Inside you», «Paramonia», «Іромос» та інші.

- Наша аудиторія - це представники молодіжних субкультур, молодь від 14 до ЗО років, - розповідає Роман. Саме він - автор текстів усіх пісень гурту. - Ми працюємо у напрямі doom-black metal. Музика - у дусі норвезької, фінської традиції з досить помітними нотками класики і східних мотивів. Тексти ж - сюрреалістичні, з елементами декадансу.

Сьогодні у «Virgo» близько десяти пісень: «Мы словно капли в океане гнева», «Когда тянутся к северу пальцы», «Нищие духом», «О циничном безумии», «Безглазый идол страха».
Усі вимагають філософського сприйняття і зовсім не схожі на пісні сучасної української та російської естради.

Навряд чи гурт існував би без ініціативності та самопожертви хлопців: інструменти придбали на власні кошти, приміщення для репетицій (яке музиканти між собою називають «комора») також доводиться шукати самостійно. На концертах за виступи гроші не платять: зараз головне напрацювати авторитет.

- Якщо організатори фестивалю обіцяють нагодувати та надати місце для ночівлі - відмовлятися не будемо! - посміхається Роман «Райнер».
Ось і запис альбому планують зробити - «Последний человек (Empty)» - ясна річ, також власними зусиллями. Бажаючих спонсорувати гурт, на жаль, немає, хоч про розвиток молодіжної культури говорять сьогодні багато.

Побувавши на одній із репетицій юнаків, помітила багато цікавого. Учасники гурту - розумні і освічені молоді люди. Взяти хоча б їх естрадні псевдоніми. Роман називає себе Райнером на честь улюбленого поета Марії Рільке Райнер. До речі, хлопець вже має збірочку власних поезій, мріє про її видання. По допомогу думає звернутися в Товариство російської поезії. Псевдонім Ктулху у Дмитра - міфологічний, так звався один із богів давніх ацтеків. Денис же отримав ім'я Святояр, пройшовши обряд наречення. Він сповідує українську рідну православну віру.

З усього гурту лише Денис має музичну освіту, закінчивши музичну школу зі спеціальності «Фортепіано». Інші ж - самородки, талант яких вчасно помітили творчі люди. Свого часу Романа запросив до себе в колектив «No coment» Анатолій Чабаненко, Дмитро записався до музичного гуртка під керівництвом Володимира Спиридонова на базі Палацу дітей та юнацтва. На даний момент рівень гри на інструментах, безсумнівно, - дуже високий. Напевно, щоб бути професіоналом, не обов'язково мати спеціальну освіту.

- Наша творчість ні на що не схожа: ми не робимо авторитетів із якоїсь групи, не орієнтуємося на типові тексти, - розмірковує соліст «Virgo». - Музика - це те, як ми відчуваємо світ. Кожному хочеться, щоб його бачення розділили. Отож мета - донести наше самовираження до слухачів. Звичайно, хотілося б стати відомими в Україні, на міжнародному рівні. Але не це головне! Часто для слави люди роблять те, що їм не подобається, співають те, що від них хочуть чути. Ми до такого не готові!
- Для нас головне відчуття духу свободи, ритму життя. Це класно! - продовжив думки друга Дмитро.

- А чи відчуваєте Ви страх перед аудиторією, стоячи на сцені? І що порадите хлопцям та дівчатам, які також створюють свої музичні гурти?
- Хвилювання перед слухачами відчуваємо завжди, - відповідає Денис. - Боїмося, що нас не зрозуміють, не «вловлять» ідею пісень. Але відчуття контакту з людьми здатне подолати всі страхи. До речі, на концерті простіше, ніж на репетиції, адже йде віддача енергії від тих, хто тебе не просто слухає, але сприймає. А майбутнім зіркам порадимо одне: треба бути ініціативними, не здаватися, зустрічаючись на творчому шляху з перешкодами. Створюючи колектив, слід пам'ятати, що музичний гурт - це наче родина, де кожен ЇЇ член крокує в ногу з іншими. Ми впевнені, що всі ваші зусилля будуть винагороджені хоча б тими відчуттями, які отримуєш, виконуючи свої пісні на сцені!

Ірина Кузьо
Новий день. - 2007.-16.-08

Leave a reply

Enter the number you see to the right.
If you don't see the image with the number, change the browser settings and reload the page