on-line с 20.02.06

Арт-блог

22.12.2021, 11:41

Але згадати потім ріки ці і монохром засніженої крони, цю лінію рядка і оборони, цю риму, як троянду у руці.

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новости региона

14.01.2022, 14:07

Фолькгурт “Свічадо” засіває Херсон

14.01.2022, 14:03

Херсонців запрошують робити креативні селфі в музеях

14.01.2022, 13:57

Ансамбль ГУ Національної поліції в Херсонській області Police Prime вітає херсонців з новорічними святами

> Новости региона > У Херсоні репрезентували виставку робіт п'яти художниць
Все новости

26.11.2021 16:04

50 на 5. У Херсоні репрезентували виставку робіт п'яти художниць

"Моя живописна Україна». До 30-річчя незалежності в рамках проєкту "Мистецтво на зламі тисячоліть" Херсонський обласний музей репрезентував експозицію у виставковій залі Спілки художників на площі Свободи у Херсоні.

П'ять мисткинь і 50 робіт на всіх. Яна Голуб’ятникова, Ганна Кацуба, Оксана Оснач, Ксенія Стеценко та Ольга Гуляєва представляють свої роботи у виставковій залі.

"Різні жанри, в основному олійний живопис, фігуративний, декоративний, авторський підхід, змішана техніка. В основному тут мені здається дуже яскраві мисткині", - каже авторка робіт Яна Голуб'ятникова.

У художниці на цій виставці майже 20 картин. Серед них - традиційний для художниці монументальний живопис. Яна показує одну з останніх своїх робіт "Блакить та глина". Моделлю стала сусідка по дачі, а з назвою допомогла творчість Йосипа Мандельштама.

"Це вже була осінь наш виноград був зібраний, тільки їх лишився, я в них попросила виноград привезла кошичок і сфотографувала. Це була фотосесія, бо вона працює в неї дитина і вона не може позувати мені так довго як мені хочеться. Тому писала роботу за мотивами фотосесії. Майже рік не могла знайти назву. Вона в мене висохла давно, але не могла виставити її, бо не було назви.Вже думала лишити без назви, нехай люди самі дивляться як хочуть, так і називають. Потім я перечитувала вірші й знайшла Мандельштама цей вірш. Мені здається дуже влучна назва, бо ця жінка складається із глини, просто матеріалу і лазурі", - говорить Яна.

На виставці з десяток маленьких робіт Яни. Пише їх швидко, великими пензлями та переважно у яскравих кольорах, зізнається художниця.

"Маленькі роботи ніби перерва, ти можеш швидко зробити й видати те почуття, ту емоцію, яка тебе зараз надихає", - говорить авторка.

Поруч роботи Ольги Гуляєвої. Їх тут п’ять, поєднані спільною тематикою, розповідає художниця.

"Зараз актуально у наш час, потрібно захищати Україну, звертатись до елементів духовної культури нашого народу. Ця серія присвячена цій тематиці. Можна звернути увагу, перша робота з бабусею і хлопчиком, тут традиція ліпити сирних коників, яка прийшла з Гуцульщини", - говорить Ольга.

Випадково на виставку потрапив Андрій. Зараз чоловік у відпустці. Служить у зоні ООС. До живопису має безпосереднє відношення.

"Позивний художник, я закінчив художню школу і педагогічний університет за спеціальністю вчитель малювання. Проходив повз не можу відмовити собі у задоволенні подивитись твори мистецтва", - каже Андрій Баранов.

У виставковій залі ці роботи пробудуть до 21 грудня.

Джерело

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.