on-line с 20.02.06

Арт-блог

02.03.2026, 21:02

Міжнародний конкурс плакатів No Global Chornobyl приймає заявки до 10 березня

Подати заявку можна за посиланням.

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free counters



Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини регіону

05.03.2026, 16:49

Гончарівка провела онлайн-мандрівку Тернопіллям для учасників розмовного клубу «Слово» у Тернополі

3 березня відбувся черговий захід від Гончарівки у межах проєкту «Мандри ...
04.03.2026, 23:14

Онлайн-лекція «Свобода бути недосконалими: Поліна Райко та Grandma Moses» відбудеться 13 березня

  Українське Фулбрайтівське коло запрошує на онлайн-лекцію «Свобода ...
02.03.2026, 18:56

Бельгійська письменниця Вікторія Белім приїхала до Херсона: збирає історії про збереження культури під час війни

Журналістка та письменниця з Бельгії Вікторія Белім збирає у Херсоні матеріал ...
> Організації > Візуальне мистецтво > Виставкові зали > Херсонська художниця запрошує на виставку картин. Приходьте і відпочиньте душею!


Херсонська художниця запрошує на виставку картин. Приходьте і відпочиньте душею!

До 30 травня триватиме персональна виставка Анастасії Багненко "Квітучий сад".

Анастасія Багненко - магістр образотворчого мистецтва (2009), бере участь в обласних, Всеукраїнських та міжнародних виставках.

Картини експонуються у виставковій залі НСХУ (Національна спілка художників України) проспект Ушакова, 30/1.  

Представлено понад 70 робіт у різних техніках (акварель, кольорові олівці, олія, змішана техніка, авторська техніка, digital art) і жанрах (портрет, натюрморт, абстракція).

Квітучий сад - місце куди хочеться приходити для відпочинку душею. Це саме та атмосфера спокою і відновленням сил, яку ми шукаємо в тривожному і метушливому світі.

У творчості останнього періоду Анастасії переважають жіночі портрети, це своєрідні збірні образи жінок. Наприклад, у серії картин «Квіткові імена» проводиться аналогія жінок з квітами. Вони так само, як квіти, неповторні, різноманітні, красиві, надихають. Акварель найкраще передає природу ніжної жіночої душі. А кольорові олівці підкреслюють її яскравість.

Представлено також кілька жіночих портретів, присвячених українській національній унікальності, костюмам і прикрасам. Це не реконструкція національних костюмів, а враження і сприйняття автора від культурних особливостей нашої нації.

Дізнатися більше ви можете в офіційному інстаграм-акаунті художниці: https://www.instagram.com/bagnenko.art/

Володимир Багненко
Джерело інформації: Газета "Вгору", 25.05.2021

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.