on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Новости региона

18.06.2021, 11:55

У Херсоні відбудеться концерт нового музичного проекту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

15.06.2021, 15:39

У липні херсонці зможуть відвідати фестиваль театрів "Молоко"

15.06.2021, 15:36

У Херсоні учасники аукціону знайомились зі своїми ролями у виставі "12 стільців"

> Новости региона > Херсонщина туристична була представлена на Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм»
Все новости

01.04.2015 16:34

Херсонщина туристична була представлена на Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм»


З 25 по 27 березня 2015 року в м.Києві відбулась Міжнародна туристична виставка UITT 2015 «Україна – подорожі та туризм».
Виставка UITT (The Ukraine International Travel & Tourism exhibition) проходить щороку навесні та є найбільшою туристичною подією міжнародного масштабу в Україні. Захід традиційно збирає професійну аудиторію туристичного спрямування з регіонів України та ближнього зарубіжжя (Болгарії, Угорщини, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Італії, Кіпру, Литви, Словенії, Тунісу, Таїланду, Туреччини). Окремим стендом на виставці була презентована експозиція «Херсонщина туристична», на якій була представлена інформація про курортно-туристичний потенціал регіону, а саме: можливості відпочинку, оздоровлення, рекреації на побережжі Чорного та Азовського морів, екологічного та сільського зеленого туризму, пізнавального, водного,  молодіжного активного видів туризму. Також, були представлені експозиції Одеси, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Тернопілля, Чернівців, Луцька, що презентували свій туристичний продукт.

Один із трендів 2015 року - в'їзний і внутрішній туризм. «Відпочивай в Україні» - цим девізом об'єднано безліч заходів ділової програми, в рамках якої відбулись семінари, презентації, конференції, ворк-шопи за участю провідних спеціалістів у галузі туризму. Представники Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації взяли участь у презентації міжрегіонального проекту «Відпочивай в Україні. Одеса-Львів», учасники якого представили найбільш популярні програми туркомпаній з двох туристичних центрів України. Начальник управління туризму та курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Шкарупа С.О. взяв участь у конференції «Туристичного прес-клубу України» на тему: «Стратегії розвитку внутрішнього туризму: європейський досвід та українські перспективи» та виступив з презентацією на тему: «Можливості, проблеми та перспективи внутрішнього та в’їзного туризму на Херсонщині».

Також, на конференції виступили з обміном досвіду у просуванні туристичного продукту: Чачуа Теона - представник Національного агентства з туризму та курортів Грузії, Кабиш Світлана – директор Інформаційного бюро «Угорщина туризм» в Україні, Щурек Влодзімеж – директор Польського осередку туристичної інформації. Вперше на виставці представлена спеціальна експозиція «Екотуризм в Україні»: інновації та найкращі рішення для активного та екологічного туризму, екотуристичні і пригодницькі тури, майстер-класи та презентації кожного з парків, дегустації регіональних продуктів. У ній взяли участь 22 національних природних парки України, яких об'єднала Українська асоціація активного та екологічного туризму за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. В рамках експозиції також був презентований Національний природний парк «Джарилгацький».

 

 

 

 

 


 Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.