on-line с 20.02.06

Арт-блог

06.09.2018, 13:50

Вересень-2018

Знову Вересень приїхав На вечірньому коні І поставив зорі-віхи У небесній вишині. Іскор висипав немало На курний Чумацький шлях, Щоб до ранку не блукала Осінь в зоряних полях. Р.Росіцький

Випадкове фото

Голосування

Що для вас є основним джерелом інформації з історії?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Новини регіону

25.09.2023, 11:33

"Путлер капут": в анімації, яка здобула перемогу на кінопремії "Золота Дзига", взяв участь херсонський аніматор

  Анімація Андрія Польшина. Скриншот з мультфільму "Путлер ...
25.09.2023, 11:25

Одинадцятикласниця з Херсона відтворює життя міста на фото

  Херсонка Дар'я Найдьонова, 20 вересня 2023 рік. Фото: ...
25.09.2023, 11:21

Херсонка Альона Мовчан презентує роман-хроніку «Окупація»

  Роман-хроніка «Окупація» - це перша прозова книга ...
> Організації > Література > Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки > Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запрошує взяти участь у віртуальному творчому проєкті


Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запрошує взяти участь у віртуальному творчому проєкті

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запрошує юних митців до участі у віртуальному творчому проєкті, який надає унікальну можливість залучити багатьох людей до перегляду створених дітьми художніх творів – «Електронний вернісаж».

В умовах карантину у дітей та підлітків з’явилося багато вільного часу для творчості, а бібліотека пропонує майданчик, на якому юні таланти зможуть презентувати свій творчий доробок.

«Електронний вернісаж» як віртуальна виставка дитячої художньої творчості започаткований у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки в 2002 році – окремі експозиції можна переглянути за посиланням.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

А з 2017 року виставки робіт наших читачів розмішуються на окремій веб-платформі.

Бібліотечний вернісаж має свою родзинку: авторів заохочують створювати образотворчі роботи як ілюстрації до прочитаних книг або за мотивами та під враженням прочитаного.

Саме зараз стартує відбір до віртуальної експозиції 2020 року. До участі запрошуємо всіх дітей віком від 3 до 18 років, які малюють, пишуть фарбами, виготовляють твори декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури, архітектурні макети тощо. Участь у «Електронному вернісажі» можуть брати юні художники з будь-якого міста, села чи селища Херсонської області.

Творчі роботи можуть бути як ілюстраціями до певного твору (казки, вірша, оповідання, роману), так і добіркою чи колажем до творчості одного автора.

А ще – можна намалювати або виготовити вітальну листівку до будь-якого державного, календарного, родинного чи особистого свята; сфотографувати власну авторську роботу з пластиліну, паперу, поробки з будь-якого матеріалу, виконані у будь-якій техніці.

Для розміщення твору в експозиції «Електронного вернісажу» подається якісне фото роботи або скан-копія (для малюнків розміром до А4). Розмір оригінального твору для участі в електронній експозиції значення не має.

Надсилати електронні копії творів слід на спеціальну електронну адресу, із темою листа На «Електронний вернісаж»: 2020vernisag2020@gmail.com.

До кожної конкурсної роботи обов’язково треба вказати прізвище, повне ім’я автора, вік, місце проживання або навчання; назву твору; для ілюстрацій та робіт за мотивами книжок також автора та назву книги; додати дозвіл (автора або батьків – для учасників віком до 14 років) на використання персональних даних та електронну публікацію творчої роботи.

Для персональних виставок додатково можна надіслати також фото автора та невелику розповідь про його творчі здобутки.

Цей проєкт не має часових обмежень, тому можна подавати фото робіт у будь-який час – протягом 2020 року.

Після закінчення карантинних обмежень кращі творчі роботи учасників планується експонувати у виставковій галереї бібліотеки – для ознайомлення з творчістю юних митців усіх користувачів та відвідувачів нашої книгозбірні.

Джерело інформації: Газета "Вгору"

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.