on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новости региона

18.10.2021, 12:19

Приймаються заявки на 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

15.10.2021, 09:06

У бібліотеці розпочав свою роботу інклюзивний креативний майданчик «Пізнай мене через творчість»

13.10.2021, 11:17

Як Херсон відзначатиме День захисників і захисниць України

> Туризм, отдых, развлечения > Туризм в Таврии > «Херсонський туризм на користь командоутворенню»

«Херсонський туризм на користь командоутворенню»

Наприкінці березня працівники Херсонської міської ради взяли участь у тренінгу на природі під назвою «Мотузковий курс командоутворення». Такий тренінг і відпочинок організував Клуб Активного Відпочинку «Адреналін» (КАВА).

Мотузковий курс - це систематизований активний тренінг командоутворення й особистісного росту, що дає в мінімальний термін максимальний командоутворуючий ефект.
Основне завдання Мотузкового курсу (мотузкового тренінгу) - одержання знань і навичок роботи в команді й створення команди, а також - розкриття особистісного потенціалу кожного з учасників тренінгу в стислий термін.
Мотузковий курс - це просто корпоративний тренінг, не тільки величезний і корисний досвід, але також і незабутні враження, найсильніший емоційний підйом учасників тренінгу. Наші співробітники ніколи не забудуть почуття єднання з командою, радості спільного подолання перешкод і смаку перемоги.
Особливістю такого корпоративного тренінгу є рефлексія - зворотний зв'язок, одержаний від учасників тренінгу командоутворення після завершення програми й наприкінці кожного з етапів. Рефлексія є апофеозом будь-якого корпоративного тренінгу.

У результаті працівники Херсонської міської ради відчули на собі результати ефективної системи взаємодії один з одним і стали на шлях формування команди, орієнтованої на перемогу й здатної в умовах обмежених ресурсів у найкоротший термін розв'язати будь-яке поставлене завдання.
Багато видів тренінгу та відпочинку для команд проводяться в різних місцях країни: на гірськолижних курортах у с. Славсько, курорті Буковель для закоханих у сніг і гірські краєвиди Карпат; на острові Хортиця, м. Запоріжжя; у мультиспортивному таборі «Тарханкут»; у Херсонській області - плавні Нижнього Дніпра та найчастіше – в лісній зоні Цюрупинського району.

Завдяки херсонським краєвидам, команда Херсонської міської ради не тільки гарно відпочила, але й отримала певні навички щодо командоутворення.

Н.М. Крайнюк,
начальник управління економічного розвитку
"Херсонський вісник".- 16.04.2009

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.