on-line с 20.02.06

Арт-блог

03.11.2020, 10:46

Ноябрь-2020

Мне мил ноябрь - предшественник зимы, Хоть самодур и нравом переменчив, С дождём и снегом, властью ранней тьмы, При свете фонарей почти застенчив... Люблю туманы, хруст подстывших луж, Незрячесть к лицам, дом с горячим чаем Ноябрь суров и сентиментам чужд, Скуп на цвета... Но так порой отчаян! Вдруг впустит солнце. И оно, спеша, День рассветит, раскрасит, отогреет... Весна - и только. Вот тогда Душа Вся встрепенётся и ...зазеленеет Алла Мироненко

Случайное фото

Голосование

Что для вас служит основным источником информации по истории?

Система Orphus

Start visitors - 21.03.2009
free countersКалендарь событий

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новости региона

16.09.2021, 12:02

У Херсоні до Дня міста відбудеться циркове шоу

16.09.2021, 11:41

Запорізькі археологи знайшли на Херсонщині середньовічну піч часів Київської Русі

16.09.2021, 11:20

У Херсоні з'явився кримськотатарський громадсько-культурний простір

«Художня школа» - сходинка до майбутньої професії

Під таким девізом працює навчально-естетичнии комплекс «Художня школа» м. Херсона. Це унікальний освітній центр, що реалізує принципи неперервності освіти в галузі образотворчого мистецтва та індивідуально-творчого підходу до мистецького навчання дітей та молоді з орієнтацією їх на професію. До складу комплексу входять Дитяча художня школа (діти від 5-ти до 12-ти років), Дизайн-ліцей (учні від 13-ти до 17- 18 років), відділення вищої освіти (за спеціальністю «художник-дизайнер»), а також міська галерея творчості дітей та молоді «Синій кіт». На сьогодні в комплексі навчаються близько 700 учнів. З ними працюють 45 педагогів, які є випускниками вищих навчальних закладів Херсона, Львова, Одеси, Харкова, Москви, Санкт-Петербурга тощо. В останній день зими, 28 лютого, 20 випускників спеціальності «художник-дизайнер» одержували дипломи кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Спеціаліст».

Від імені міського голови Володимира Сальдо дипломованих фахівців привітав його заступник Сергій Черєвко. «Дорогі випускники, вам пощастило навчатись в унікальному закладі. Саме тут ви опанували спеціальність, що набуває популярності не лише в Херсоні, й по всій країні, «Художник-дизайнер» - це модно, сучасно, а завдяки навчально-естетичному комплексу «Художня школа», - професійно», - зазначив С Черєвко. Він також привітав завідувача відділення, професора, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, члена спілки дизайнерів України Анатолія Сліпича із прекрасними результатами та побажав подальших успіхів на ниві творчості і викладацької діяльності. Відділення вищої освіти відкрито 2000 р. на базі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею за участі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Основу контингенту херсонського відділення складають випускники Дизайн-ліцею.

Студенти здобувають вищу освіту за спеціальністю «художник-дизайнер», мають широкий вибір професійної спеціалізації: дизайн реклами та плакату: книжкова культура, WEB-дизаин та мультимедійний дизайн, дизайн середовища громадського спілкування, етнодизайн та декорування, дизайн інтер'єрних та ландшафтних мистецьких форм, художня та прикладна фотографія, колірний дизайн та дизайн одягу. За 10 років спеціальність «художника-дизайнера» здобули більше сотні випускників херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа», які успішно працюють у рідному регіоні та столиці, в Україні та за її межами. Частина випускників продовжують магістерську освіту в Києві та навчально-мистецьких центрах Німеччини, Італії, Чехії. За 30-тирічну історію існування художньої школи багато випускників стали спеціалістами в галузі мистецтва, професійними художниками, дизайнерами, викладачами образотворчого мистецтва. Серед випускників - члени Національної спілки художників України, спілки дизайнерів, спілки фотохудожників.

"Херсонський вісник".- №9 (1072).- 03.03.2011.- стр. 18
 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.